• Nowe perspektywy kształcenia zawodowego - tablica
  • Promocja projektu

AKTUALNOŚCI W RAMACH PROJEKTU:

  • Nowy projekt – Nowe perspektywy

    Nowy projekt – Nowe perspektywy

    2020.02.27

    Projekt pt. „Nowe perspektywy kształcenia zawodowego” to projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, którego realizatorem jest Powiat Golubsko-Dobrzyński. To już kolejny projekt w okresie ostatnich czterech lat adresowany do uczniów i nauczycieli szkół średnich, w ramach którego Powiat Golubsko-Dobrzyński realizuje założenia związane z rozwojem kształcenia zawodowego i ogólnego. W dniu 27 lutego br. w siedzibie Zespołu Szkół Nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu odbyło się oficjalne rozpoczęcie projektu.

  • Nowe perspektywy kształcenia zawodowego

    „Nowe perspektywy kształcenia zawodowego”

    2020.02.07

    Już niebawem uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu oraz Zespołu Szkół w Kowalewie Pomorskim rozpoczną szkolenia zawodowe w ramach realizowanego przez Powiat Golubsko-Dobrzyński projektu „Nowe perspektywy kształcenia zawodowego”. W związku z przeprowadzonymi postępowaniami z zamówień publicznych zostali wybrani realizatorzy szkoleń w zakresie kursu na prawo jazdy kategorii B oraz kursu spawania metodą MAG. 

  • Podpisaliśmy kolejną umowę na łączną kwotę prawie 2,5 miliona złotych na realizację zadań w zakresie kształcenia zawodowego.

    Podpisaliśmy kolejną umowę na łączną kwotę prawie 2,5 miliona złotych na realizację zadań w zakresie kształcenia zawodowego.

    2019.11.25

    Mowa o projekcie pt. „Nowe perspektywy kształcenia zawodowego” w ramach działania 10.02.03 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Projekt złożony w kwietniu br. przeszedł pozytywnie etap formalny i etap negocjacji. W dniu 22 listopada 2019 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu Pan Franciszek Gutowski starosta golubsko-dobrzyński wraz z Panią Danutą Malecką wicestarostą oraz Panem Zbigniewem Szyjkowskim skarbnikiem powiatu złożyli podpisy na długo oczekiwanej umowie.