Treść strony: Sportowcy powiatu

Sportowcy powiatu

 • Zbiórka z okazji Dnia Strażaka w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Golubiu-Dobrzyniu

  Uroczysta zbiórka z okazji Dnia Strażaka w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Golubiu-Dobrzyniu

  2022.05.13

  12 maja 2022 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Golubiu-Dobrzyniu, odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Dnia Strażaka. Podczas uroczystości na ręce nowomianowanego nadbrygadiera Jacka Kaczmarka Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP złożono okolicznościową pamiątkę, medal, listy gratulacyjne i kwiaty od strażaków, samorządów z terenu powiatu golubsko-dobrzyńskiego oraz klasy mundurowej przy Zespole Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu.Kujawsko-Pomorski Komendant Wojewódzki PSP przyznał nagrody wyróżniającym się funkcjonariuszom: st. kpt. Łukaszowi Buczkowi, mł. ogn Marcinowi Caparowi i st. str. Przemysławowi Jachowskiemu. Za wzorową postawę i nienaganną służbę: nagrodę Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego otrzymała st. kpt. Edyta Jabłońska, a nagrodę Burmistrza Miasta Golubia-Dobrzynia - ­mł. kpt. Dariusz Kuciński.

 • Michalina Rzeszot

  Michalina Rzeszot

  2022.01.25

  Michalina Rzeszot – reprezentuje SK Cyklista Zbójno. Uczennica Zespołu Szkół w Zbójnie. Mistrzyni Polski młodziczek na szosie oraz dwukrotna brązowa medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw na torze w Szczecinie. 

   

 • Daria Ostrycharz

  Daria Ostrycharz

  2022.01.25

  Daria Ostrycharz – reprezentuje SK Cyklista Zbójno. Uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Toruniu. Mistrzyni Polski na szosie i w wyścigu drużynowym na torze. Podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw na torze zdobyła złoty i srebrny medal.

 • Daria Dębicka

  Daria Dębicka

  2022.01.25

  Daria Dębicka – reprezentuje SK OSiR Golub-Dobrzyń, uczennica Szkoły Podstawowej w Węgiersku. Mistrzyni Polski w kategorii młodziczek na szosie w wyścigu dwójkami i drużynowym. Liczne pozycje medalowe podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw na szosie i torze w Szczecinie.

 • Oliwia Kępczyńska

  Oliwia Kępczyńska

  2022.01.25

  Oliwia Kępczyńska – reprezentuje SK OSiR Golub-Dobrzyń. Podobnie jak Eliza jest uczennicą Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Toruniu. W Pruszkowie podczas zawodów torowych zdobyła Tytuły Mistrzyni Polski i Wicemistrzyni Polski a także liczne medalowe pozycje na torze w Łodzi oraz w wyścigach szosowych. Pomimo wypadku na Pucharze Polski w Szczecinie powróciła do treningów i uzyskała bardzo dobre wyniki co przyczyniło się do powołania jej do kadry narodowej juniorek na szosie i torze.

 • Eliza Rabażyńska

  Eliza Rabażyńska

  2022.01.25

  Eliza Rabażyńska – reprezentuje SK Cyklista Zbójno. Jest uczennicą Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Toruniu. Mistrzyni Polski juniorek młodszych na szosie i torze. Do najważniejszych zawodów zaliczyć należy Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży na szosie w Koziegłowach, Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży na torze w Kaliszu oraz trzy medalowe Puchary Polski na szosie ze startu wspólnego. W tegorocznym sezonie kolarskim Eliza została uznana najlepszą zawodniczką w kraju w kategorii juniorek młodszych (15-16 lat) a tym samym została powołana do kadry narodowej juniorek na szosie i torze.