Treść strony: Wykaz Uczniowskich Klubów Sportowych

Wykaz Uczniowskich Klubów Sportowych nadzorowanych przez Starostę Golubsko-Dobrzyńskiego

Poniższa numeracja odpowiada numerowi nadanemu przy wpisie do EWIDENCJI:

5. Uczniowski Klub Sportowy ,,ORLIK”
ul. Jan Paweł II 2
87-410 Kowalewo Pomorskie

6. Uczniowski Klub Sportowy ,,SOKÓŁ”
Wielkie Rychnowo
87-410 Kowalewo Pomorskie

7. Uczniowski Klub Sportowy ,,SATURN”
Szkoła Podstawowa im. T. Jędryczki
Ostrowite 42

8. Uczniowski Klub Sportowy ,,OLIMPIJCZYK”
ul. Jana Pawła II 2
87-410 Kowalewo Pomorskie 

9. Uczniowski Klub Sportowy ,,ALFA”
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Orła Białego
ul. Żeromskiego 11
87-400 Golub-Dobrzyń

10. Uczniowski Klub Sportowy ,,ORLĘTA”
Gimnazjum Nowa Wieś
87-408 Ciechocin

11. Uczniowski Klub Sportowy ,,VICTORIA”
Zespół Szkół Nr 1 im. Anny Wazówny
ul. PTTK 28
87-400 Golub-Dobrzyń

12. Uczniowski Klub Sportowy ,,BIEGANIE.PL”
Zespół Szkół im. Stefana Żeromskiego
Działyń 57
87-645 Zbójno

13. Uczniowski Klub Sportowy ,,JEDYNKA”
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja 
ul. Brodnicka 1
87-400 Golub-Dobrzyń

15. Uczniowski Klub Sportowy ,,AREZ”
Zespół Szkół Nr 2
ul. Kilińskiego 31
87-400 Golub-Dobrzyń

16. Uczniowski Klub Sportowy ,,LIDER”
Gimnazjum im. Ignacego Działyńskiego 
ul. Szkolna 37
87-400 Golub-Dobrzyń

17. Uczniowski Klub Sportowy ,,OLIMP-GD”
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja
ul. Zamkowa 19
87-400 Golub-Dobrzyń

18. Uczniowski Klub Sportowy ,,INTEGRA”
Zespół Szkół Nr 3
ul. Konopnickiej 15
87-400 Golub-Dobrzyń

19. Ludowy Klub Sportowy ,,GRODNO”
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Nowogród
87-400 Golub-Dobrzyń

21. Uczniowski Klub Sportowy ,,KOPERNIK”
Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika
Gałczewo 7
87-400 Golub-Dobrzyń

22. Uczniowski Klub Sportowy ,,KLONOWO”
Szkoła Podstawowa 
Klonowo 62
87-645 Zbójno

23. Uczniowski Klub Sportowy ,,JASTRZĄB WĘGIERSK”
Węgiersk 95 
87-400 Golub-Dobrzyń

24. Uczniowski Klub Sportowy ,,RYCERZ”
ul. Sportowa 8
87-400 Golub-Dobrzyń

  • autor: Anna Rojek