XX sesja Rady Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego

Kolejna, XX sesja Rady Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego, odbyła się 30 grudnia  br. i była zwołana na podstawie art. 15 ust. 7 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym.

W czasie obrad radni jednogłośnie przyjęli 2 uchwały na mocy których m.in.  wprowadzili bieżące zmiany w tegorocznym budżecie Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego oraz przekazali petycję wg właściwości.  

W trakcie obrad wręczono dwóm radnym minionych kadencji tj. panu Ryszardowi Jagodzińskiemu (radnemu I kadencji) oraz panu Markowi Beygrowi (radnemu II, IV i V kadencji) pamiątkowe Medale, które były wręczone zaproszonym gościom z okazji obchodów  20-lecia Powstania Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego. Ww. panowie usprawiedliwili swoją nieobecność w czasie majowych obchodów, przez co decyzją organizatorów otrzymali medale na grudniowej sesji.

Na zakończenie sesji Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Grabowski w imieniu swoim, Pana Starosty oraz radnych podziękował za przekazane życzenia świąteczne i złożył życzenia sylwestrowo-noworoczne.

 

Transmisja z obrad sesji tutaj: http://www.retransmisje.golub-dobrzyn.com.pl/

Podjęte na XX sesji uchwały tutaj: http://powiatgolubsko-dobrzynski.esesja.pl/rejestr_uchwal

 

Karolina Kowalska

Kierownik Biura Rady Powiatu

  • XX sesja Rady Powiatu - zdjęcie 1
  • XX sesja Rady Powiatu - zdjęcie 2
  • XX sesja Rady Powiatu - zdjęcie 4
  • XX sesja Rady Powiatu - zdjęcie 5
  • XX sesja Rady Powiatu - zdjęcie 6