Treść strony: Mistrzostwa Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego w piłce siatkowej dla dziewcząt i chłopców z rocznika 2011-2012
W dniu 9 stycznia 2026 r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego w piłce siatkowej dla dziewcząt i chłopców z rocznika 2011-2012. Zawody sportowe oficjalnie otworzył Etatowy Członek Zarządu Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego Pan Roman Tasarz, dyrektor szkoły Pan Piotr Wiśniewski oraz Powiatowy Organizator Sportu Pan Bogdan Oskwarek, którzy życzyli wszystkim zawodniczkom oraz zawodnikom powodzenia podczas rozgrywek siatkarskich.
W eliminacjach na szczeblu powiatowym spośród czterech zespołów dziewcząt najlepsze okazały się reprezentantki z Zespołu Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu, które w bezpośrednim starciu z uczennicami Szkoła Podstawowej nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Golubiu-Dobrzyniu zwyciężyły w dogrywce. Tytuł mistrzowski w grupie chłopców przypadł uczniom ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Golubiu-Dobrzyniu.
Uroczystego wręczenia dyplomów i pucharów dokonali wspólnie Pan Roman Tasarz oraz Pan Piotr Wiśniewski, gratulując wszystkim zespołom mierzącym się ze sobą na szczeblu powiatowym.
Dziękujemy wszystkim zespołom za zaprezentowanie gry na wysokim sportowym poziomie w zgodzie z zasadami fair play. Jednocześnie trzymamy kciuki za nasze ,,mistrzynie” oraz ,,mistrzów” za jak najlepszą dyspozycję podczas ćwierćfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w dniu 16 stycznia br. w Golubiu-Dobrzyniu.
Poniżej przedstawiamy fotorelację i klasyfikację końcową z ww. zawodów:
Dziewczęta z rocznika 2011-2012
1 miejsce Zespół Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu
2 miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Golubiu-Dobrzyniu
3 miejsce Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 roku w Świętosławiu
4 miejsce Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Ciechocinie
Chłopcy z rocznika 2011-2012
1 miejsce Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Golubiu-Dobrzyniu
2 miejsce Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Ciechocinie
3 miejsce Zespół Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu
KTop



















