Treść strony: XXIV edycja Pucharu Tymbarku

  • tymbark zdjęcie pierwsze
  • tymbark zdjęcie drugie

W imieniu Organizatorów serdecznie zachęcamy do zapisów na XXIV edycję Pucharu Tymbarku. Puchar Tymbarku to festiwal piłki nożnej, a także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, nauki zasad fair play i gry zespołowej. Ponadto pielęgnacja zdrowych nawyków, nawiązywania nowych znajomości oraz możliwość spełnienia piłkarskich marzeń. Na najlepsze drużyny XXIV edycji Pucharu Tymbarku czekają również niezapomniane i pełne piłkarskich emocji nagród. Zwycięzcy poza rozegranym spotkaniem finałowym na PGE Narodowym zostaną zaproszeni na reprezentacji Polski. 

Do udziału w turnieju mogą zgłosić się drużyny szkolne dziewcząt i chłopców z całej Polski w trzech kategoriach wiekowych: U-8 (rocznik 2016 i 2017), U-10 (rocznik 2014 i 2015) oraz U-12 (rocznik 2012 i 2013). Zgłoszenia mogą dokonać nauczyciele, trenerzy oraz opiekunowie (np. rodzice za pisemną zgodą dyrektora szkoły), wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stornie: www.zpodworkanastadion.pl. Termin zgłaszania zespołów został wydłużony do 6 marca 2024 r.

Więcej informacji znajduje się pod wskazanym linkiem: 
https://www.laczynaspilka.pl/puchartymbarku/aktualnosci/xxiv-edycja/wciaz-masz-szanse-zagrac-na-pge-narodowym-puchar-tymbarku-wydluza-zapisy-do.