W dniu 13 października 2021 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej Starosta Golubsko-Dobrzyński Franciszek Gutowski wraz z Wicestarostą Danutą Malecką i Kierownikiem Wydziału Oświaty i Zdrowia Agnieszką Malon odwiedzili jednostki oświatowe:

- Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu,

- Zespół Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu,

- Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim,

 

W szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Golubsko-Dobrzyński wzorem lat ubiegłych zorganizowano uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej.

 Święto Edukacji Narodowej stanowi wyjątkową okazję, by złożyć na ręce Nauczycieli
i Wychowawców
 podziękowania za zaangażowanie w pracę z dziećmi i młodzieżą oraz udział w tworzeniu jak najlepszej jakości pracy szkół i placówek Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego.

Na zaproszenie Pani Hanny Kułak Dyrektor Zespołu Szkół im. Wojska Polskiego w Zbójnie, Starosta Golubsko-Dobrzyński Franciszek Gutowski uczestniczył w uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączonej z oddaniem do użytku nowo wyremontowanej Sali gimnastycznej w tej szkole.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom i pracownikom oświaty za zaangażowanie w realizację powierzonych zadań oraz życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz w życiu osobistym.

 

FOT.: Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu,

Zespół Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu.

 

 

APa

  • Spotkania z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • Spotkania z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • Spotkania z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • Spotkania z okazji Dnia Edukacji Narodowej