DRODZY UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH,

SZANOWNI RODZICE

W niedalekiej przyszłości staniecie Państwo przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej. Dokonanie wyboru właściwej szkoły to odpowiedzialny i bardzo ważny moment dla każdego absolwenta szkoły podstawowej i jego najbliższych. Jest to decyzja niezwykle istotna, wpływająca na dalszą karierę edukacyjną i zawodową.

Z ogromnym przekonaniem pragnę zaoferować Państwu wybór szkół, prowadzonych przez Powiat Golubsko-Dobrzyński. Każda z nich to szkoła z wieloletnią tradycją oraz profesjonalną i wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, która umiejętnie przygotowuje młodzież do osiągnięcia kolejnego szczebla realizacji planu, jakim jest zdobycie upragnionego zawodu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowana została publikacja zawierająca ofertę szkół ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Golubsko-Dobrzyński. Stanowi ona doskonałą formę zapoznania się z wszechstronną i różnorodną, a co najważniejsze – dostosowaną do oczekiwań młodzieży oraz potrzeb stale zmieniającego się i wymagającego rynku pracy, ofertą edukacyjną na rok szkolny 2021/2022. W publikacji znajdziecie Państwo charakterystykę naszych szkół, szczegółowo opisującą prowadzone zajęcia i projekty edukacyjne, osiągnięcia uczniów  i dostępne aktywności pozalekcyjne.

Serdecznie zachęcam do lektury informatora, wyrażając jednocześnie nadzieję, że materiały w nim zawarte okażą się pomocne przy wyborze szkoły, a podjęte decyzje będą właściwe i zaprocentują na przyszłość.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Starosta Golubsko-Dobrzyński

/-/ Franciszek Gutowski