W dniu 14 grudnia 2021 r. przeprowadzone zostały Mistrzostwa Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego dziewcząt i chłopców w piłce siatkowej. Zmagania sportowe miały miejsce
w hali sportowej przy ul. Sportowej 8 znajdującej się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu-Dobrzyniu. Zawody na szczeblu powiatowym zorganizowano dla szkół średnich z roczników 2002 i młodsi. W związku z pandemią COVID-19 w zawodach uczestniczyły zaledwie dwie szkoły. Z tego powodu walkowerem wygrały uczennice z Zespołu Szkół Nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu, natomiast w grupie chłopców zwycięzcami zostali zawodnicy Zespołu Szkół Nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu, którzy w bezpośrednim starciu po zaciętym boju pokonali reprezentantów Zespołu Szkół Nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary.
Zwycięzcom Mistrzostw Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego życzymy dalszych sukcesów na szczeblu wojewódzkim rozgrywek. Powodzenia