Treść strony: Wykaz organizacji KRS

Wykaz Stowarzyszeń wpisanych do KRS nadzorowanych przez Starostę Golubsko-Dobrzyńskiego

1.ODDZIAŁ PTTK IM. ZYGMUNTA KWIATKOWSKIEGO  W GOLUBIU-DOBRZYNIU ZAREJESTROWANY POD NUMEREM 1
ul. PTTK 13 (zamek)
87-400 Golub-Dobrzyń

2.POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW, RENCISTÓW I INWALIDÓW ZAREJESTROWANY POD NUMEREM 3
Oddział w Golubiu-Dobrzyniu
ul. Mickiewicza 4
87-400 Golub-Dobrzyń

3.POLSKI ZWIĄZEK NIEWIDOMYCH ZAREJESTROWANY POD NUMEREM 5
Koło Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu
ul. Plac 1000-lecia 9
87-400 Golub-Dobrzyń

4.STOWARZYSZENIE WŁAŚCICIELI DOMKÓW LETNISKOWYCH ,,OKONIN” ZAREJESTROWANR POD NUMEREM 8
ul. Żeromskiego 4/14
87-400 Golub-Dobrzyń

5.KATOLICKIE STOWARZYSZENIE ,,CIVITAS CHRISTINA” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 11
Oddział w Golubiu-Dobrzyniu
ul. Rynek 19
87-400 Golub-Dobrzyń

6.POLSKI ZWIĄZEK HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH ZAREJESTROWANY POD NUMEREM 14
Sekcja PTTK  im. Zygmunta Kwiatkowskiego w Golubiu-Dobrzyniu
ul. PTTK 13
87-400 Golub-Dobrzyń

7.STOWARZYSZENIE ROLNIKÓW ,,STOROL” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 15
ul. 1 Stycznia 16
87-410 Kowalewo Pomorskie

8.POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW, RENCISTÓW I INWALIDÓW ZAREJESTROWANY POD NUMEREM 17
Oddział Rejonowy w Kowalewie Pomorskim
ul. Plac Wolności 13
87-410 Kowalewo Pomorskie

9.ZWIĄZEK OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH RP ZAREJESTROWANY POD NUMEREM 20
Oddział Powiatowy w Golubiu-Dobrzyniu
ul. Lipnowska 9
87-400 Golub-Dobrzyń

10.ZWIĄZEK KOMBATANTÓW RP I  BYŁYCH WIĘŹNIÓW POLITYCZNYCH ZAREJESTROWANY POD NUMEREM 23
Koło Miejskie Golub-Dobrzyń
ul. Sportowa 8
87-400 Golub-Dobrzyń

11.STOWARZYSZENIE MARKETINGOWE ROLNIKÓW INDYWIDUALNYCH ,,FARMER” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 25
Dulsk 79 
87-404 Radomin

12.TOWARZYSTWO ROZWOJU GMINY CIECHOCIN ,,NASZA GMINA” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 27
Elgiszewo 115
87-408 Ciechocin

13.TOWARZYSTWO ROZWOJU GMINY GOLUB-DOBRZYŃ ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 29
Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie
87-400 Golub-Dobrzyń

14.TOWARZYSTWO WSI NOWOGRÓD I OKOLIC ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 30
Nowogród 32
87-400 Golub-Dobrzyń

15.WIEJSKIE STOWARZYSZENIE EDYKACYJNO-KULTURALNE ,,TRIO” W MLEWIE ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 31
Mlewo 4
87-410 Kowalewo Pomorskie

16.STOWARZYSZENIE POMOCY DZIECKU I RODZINIE ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 32
ul. Dr. J.G. Koppa 1
87-400 Golub-Dobrzyń

17.STOWARZYSZENIE NA RZECZ OCHRONY ZDROWIA ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 33
ul. Plac Wolności 3
87-410 Kowalewo Pomorskie

18.STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU WSI SOKOŁOWO ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 35
Szkoła Podstawowa w Sokołowie
87-400 Golub-Dobrzyń

19.STOWARZYSZENIE ARTYSTÓW AMATORÓW ..ARS” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 37
ul. Plac Wolności 13
87-410 Kowalewo Pomorskie
  
20.STOWARZYSZENIE ,,TOBIE MY” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 38
ul. Konopnickiej 13, Szkoła Podstawowa
87-410 Kowalewo Pomorskie

21.STOWARZYSZENIE MOTOCYKLOWE ,,STEEL PISTONS” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 43
ul. PTTK 13
87-400 Golub-Dobrzyń

22.TOWARZYSTWO NA RZECZ ROZWOJU WSI WĘGIERSK I MACIKOWO ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 44
Węgiersk 95
87-400 Golub-Dobrzyń

23.STOWARZYSZENIE WSPIERAJĄCE DZIECI I OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE ,,DAJ SZANSĘ” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 45
ul. Plac 1000-lecia 25
87-400 Golub-Dobrzyń

24.STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W GOLUBIU-DOBRZYNIU ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 46
ul. Bohaterów Września 9
87-400 Golub-Dobrzyń

25.STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA ,,DOLINA DRWĘCY” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 47
Gałczewo 7, 87-400 Golub-Dobrzyń
Biuro Stowarzyszenia
ul. Rynek 17, 87-400 Golub-Dobrzyń

26.POLSKIE STOWARZYSZENIE RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 48
ul. Brzoskwiniowa 5, Ruziec
87-400 Golub-Dobrzyń

27.TOWARZYSTWO ROZWOJU WSI SKĘPSK I OKOLIC ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 50
Skępsk 1
87-400 Golub-Dobrzyń

28.KOBIETY NA RZECZ DZIAŁYNIA ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 51
Działyń 27a
87-645 Zbójno

29.STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH W PLUSKOWĘSACH ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 52
Pluskowęsy 77
87-410 Kowalewo Pomorskie

30.KLUB MIŁOŚNIKÓW STARYCH TRAKTORÓW I MASZYN ROLNICZYCH ,,RETRO TRAKTOR” ZAREJESTROWANY POD NUMEREM 53
ul. Brodnicka 14
87-400 Golub-Dobrzyń

31.OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W SKĘPSKU ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 54
Skępsk 20
87-400 Golub-Dobrzyń

32.GOLUBSKO-DOBRZYŃSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU ZAREJESTROWANY POD NUMEREM 56
ul. Żeromskiego 5/8
87-400 Golub-Dobrzyń

33.STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI OSTROWITE GOLUBSKIE ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 57
Ostrowite 45
87-400 Golub-Dobrzyń
 
34.STOWARZYSZENIE ,,DZIECI WSI” GAJEWO ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 58
Gajewo 10
87-400 Golub-Dobrzyń

35.STOWARZYSZENIE ,,NA SZLAKU ŻYCIA” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 59
ul. Słuchajska 53
87-400 Golub-Dobrzyń

36.STOWARZYSZENIE ROZWOJU WSI GAŁCZEWKO ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 60
Gałczewko 9
87-400 Golub-Dobrzyń

37.GOLUBSKO-TORUŃSKIE BRACTWO RYCERSKIE ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 62
ul. PTTK 26 (zamek)
87-400 Golub-Dobrzyń

38.TOWARZYSTWO ROZWOJU WSI WROCKI I OKOLIC ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 64
Wrocki 14
87-400 Golub-Dobrzyń

39.OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W CIECHOCINIE ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 65
Ciechocin 140
87-408 Ciechocin

40.STOWARZYSZENIE EKOLOGICZNO-WĘDKARSKIE ,,ZACISZE BRZEŹNO” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 66
Leśno 103/ kores. Zawały 101
87-408 Ciechocin/ 87-123 Dobrzejewice

41.STOWARZYSZENIE AKTYWNYCH NA RZEZC WSI OBORY I OKOLIC ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 68
Obory 55
87-645 Zbójno

42.STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ SOSW W WIELGIEM ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 69
Wielgie 80 a
87-645 Zbójno

43.STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU WSI OWIECZKOWO I SOKOLIGÓRA ,,OWOS” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 71
Owieczkowo 13
87-400 Golub-Dobrzyń

44.STOWARZYSZENIE NOWOCZESNYCH GOSPODYŃ Z RADOMINA I OKOLIC ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 72
Radomin 23B
87-404 Radomin

45.STOWARZYSZENIE JAKUBOWE W PŁONNEM ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 73
Płonne 49
87-404 Radomin

46.STOWARZYSZENIE ŚWIĘTEGO HUBERTA W LISAKU ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 74
Lisak 5
87-400 Golub-Dobrzyń

47.OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W WIELKIM RYCHNOWIE ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 77
Wielkie Rychnowo 68
87-410 Kowalewo Pomorskie

48.STOWARZYSZENIE PRYWATNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW MIASTA I GMINY KOWALEWO POMORSKIE DZIAŁAMY RAZEM ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 78
Chełmoniec 16 A
87-410 Kowalewo Pomorskie

49.OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W NOWEJ WSI ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 79
Nowa Wieś 63
87-408 Ciechocin

50.STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ DULSKA I OKOLIC ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 80
Dulsk 92 A
87-404 Radomin

51.STOWARZYSZENIE KRZEWIENIA KULTURY ,,ANIMATOR” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 83
Antoniewo 25
87-400 Golub-Dobrzyń

52.STOWARZYSZENIE ,,CZAS DLA ZBÓJNA” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 84
Zbójno 35 A
87-645 Zbójno

53.STOWARZYSZENIE ,,MIESZKAŃCÓW SITNA” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 85
Sitno 76
87-645 Zbójno

54.STOWARZYSZENIE ,,SZANSA NA ZDROWIE” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 86
ul. Równinna 5
87-400 Golub-Dobrzyń

55.STOWARZYSZENIE FABRYKA KULTURY ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 87
ul. Sienkiewicza 6
87-400 Golub-Dobrzyń

56.TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ RUŻA I OKOLIC ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 88
Ruże 9
87-645 Zbójno

57.GOLUBSKO-DOBRZYŃSKA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 89
Ośrodek Chopinowski w Szafarni
87-404 Radomin

58.OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ELGISZEWIE ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 90
Elgiszewo 115
87-408 Ciechocin

59.STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ MACIKOWA I OKOLIC ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 92
Macikowo 30
87-400 Golub-Dobrzyń

60.OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W PŁONNEM ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 94
Płonne 44
87-404 Radomin

61.STOWARZYSZENIE OBROŃCÓW ZWIERZĄT ,,PRZYJAZNA BUDA” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 96
ul. Piłsudskiego 28/6
87-400 Golub-Dobrzyń

62.STOWARZYSZENIE ,,PRZYJACIELE SZKOŁY” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 98
ul. Jana Pawła II 2
87-410 Kowalewo Pomorskie

63.OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W MLEWIE ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 99
Mlewo 24/2
87-410 Kowalewo Pomorskie

64.STOWARZYSZENIE NA RZECZ REKONSTRUKCJI CHORĄGWII KUJAWSKIEJ ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 101
Ostrowite
87-400 Golub-Dobrzyń

65.STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ WSI DZIAŁYŃ I ZESPOŁU SZKÓŁ ,,SZKOŁA MARZEŃ” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 105
Działyń 57
87-645 Zbójno

66.STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW KULTURY ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 106
ul. Odrodzenia 7
87-410 Kowalewo Pomorskie

67.STOWARZYSZENIE EMERYTÓW I RENCISTÓW ,,NADZIEJA” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 110
Nowa Wieś 63
87-408 Ciechocin

68.STOWARZYSZENIE HISTORYCZNO-EKSPLORACYJNE ,,PRZEDMOŚCIE” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 111
Lisewo 56
87-408 Ciechocin

69.STOWARZYSZENIE POMOCY MŁODZIEŻY I DZIECIOM AUTYSTYCZNYM ORAZ MŁODZIEŻY I DZIECIOM Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ ,,BŁĘKITNI” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 113
Płonne 69
87-404 Radomin

70.STOWARZYSZENIE SZANSA DLA SZAFARNI I OKOLIC ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 116
Szafarnia 28
87-404 Radomin

71.CHORĄGIEW KUJAWSKO-POMORSKA ZHP HUFIEC GOLUB-DOBRZYŃ ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 118          
ul. Dworcowa 56, 85-010 Bydgoszcz                                                                                         
Oddział w Golubiu-Dobrzyniu, ul. Rynek 19
87-400 Golub-Dobrzyń

72.STOWARZYSZENIE PĘTLA MARZEŃ W GOLUBIU-DOBRZYNIU ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 123
ul. Żeromskiego 11
87-400 Golub-Dobrzyń

73.STOWARZYSZENIE MANUFAKTURA RADOŚCI ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 124
ul. PTTK 13 (zamek)
87-400 Golub-Dobrzyń

74.OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W RUDAWIU ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 126
Rudaw 25
87-408 Ciechocin

75.KLUB OLIMPIAD SPECJALNYCH ,,MŁODE WILKI” GOLUB-DOBRZYŃ ZAREJESTROWANY POD NUMEREM 128
ul. Konopnickiej 15
87-400 Golub-Dobrzyń

76.STOWARZYSZENIE POLSKA SOJA GOLUB-DOBRZYŃ ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 129
ul. Dworcowa 4
87-400 Golub-Dobrzyń

77.STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU EDUKACJI, KULTURY I SPORTU ,,ŻEROMIAK” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 133
Działyń 57
87-645 Zbójno

78.STOWARZYSZENIE ,,ODNOWA KLONOWA” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 135
Klonowo 62
87-645 Zbójno

79.STOWARZYSZENIE CZYSTA WODA ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 140
Paliwodzizna 5
87-400 Golub-Dobrzyń

80. STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZESPOŁU SZKÓŁ W ZBÓJNIE-ZBÓJNIK ZAREJSTROEWANE POD NUMEREM 141
Zbójno 178
87-645 Zbójno

81. STOWARZYSZENIE „OKONIN 2” ZAREJSTROWANE POD NUMEREM 142
Elgiszewo 37
87-408 Ciechocin

82. STOWARZYSZENIE KOBIET BIZNESU TORUNIA I OKOLIC ,,KOBIETY DLA KOBIET” ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 143
Pruska Łąka 22A
87-410 Kowalewo Pomorskie

83.STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW STRZELECTWA KBK3M ZAREJESTROWANE POD NUMEREM 146
Borówno 43
87-410 Kowalewo Pomorskie

Wykaz Fundacji wpisanych do KRS nadzorowanych przez Starostę Golubsko-Dobrzyńskiego

1.FUNDACJA DZIEDZICTWO NARODOWE ,,TE CUM ET PRO TE” ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 107
ul. PTTK 13
87-400 Golub-Dobrzyń

2.FUNDACJA ,,CHOPIN W OGRODZIE SZTUK” ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 108
Szafarnia 1
87-404 Radomin

3.FUNDACJA TOMASZA CURYŁO ,,OCALONY ŚWIAT” ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 112
ul. Główny Dworzec 11
87-410 Kowalewo Pomorskie

4.FUNDACJA ,,WŚRÓD NAS” ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 115
Ciechocin 44
87-408 Ciechocin

5.FUNDACJA ROZWOJU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ,,POMAGAM” ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 119
Antoniewo 25
87-400 Golub-Dobrzyń

6.FUNDACJA NOCY I DNI ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 121
Płonne 77
87-404 Radomin

7.FUNDACJA INTER PARES ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 122
Rodzone 25
87-404 Radomin

8.FUNDACJA PRZYJAZNY DIETETYK ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 125
ul. Brzoskwiniowa 11
87-400 Golub-Dobrzyń

9.FUNDACJA CHATKA PUCHATKA ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 127
ul. Kościuszki
87-400 Golub-Dobrzyń

10.FUNDACJA ŚWIĘTEJ KATARZYNY ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 130
Lisak 5
87-400 Golub-Dobrzyń

11.FUNDACJA KLUB JEŹDZIECKI PAŁASZ ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 131
ul. PTTK 58
87-400 Golub-Dobrzyń

12.FUNDACJA  ,,AKTYWNI OBECNI” ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 132
ul. Mickiewicza 1/48
87-400 Golub-Dobrzyń

13.FUNDACJA KOWALEWO POMORSKIE ,,UŚMIECHNIJ SIĘ” ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 134
Plac Wolności 1
87-410 Kowalewo Pomorskie

14.FUNDACJA EKOLOGICZNA OKONIN ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 136
Okonin 14
87-408 Ciechocin

15.FUNDACJA WYGRANI NA STARCIE ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 137
ul. Brodnicka 35A/37
87-400 Golub-Dobrzyń

16.FUNDACJA INTEGRIS ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 138
Sokołowo 16C
87-400 Golub-Dobrzyń 

17.FUNDACJA NIEIDEALNI ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 139
ul. Szkolna 24/5
87-400 Golub-Dobrzyń

18.FUNDACJA TURMALIN – GABINET PROFILAKTYKI ZDROWIA I TERAPII NATURALNYCH ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 144
Ciechocin 110
87-408 Ciechocin

19.FUNDACJA NA RZECZ WSPARCIA DZIECKA I RODZINY ESTERA ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 145
Wojnowo 54
87-645 Zbójno

20.  FUNDACJA MATRYCA MARZEŃ ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 147
Gajewo 53
87-400 Golub-Dobrzyń

21. FUNDACJA BLIŻEJ ZAREJESTROWANA POD NUMEREM 148
ul. Plac 1000-lecia 22a
87-400 Golub-Dobrzyń