WSPIERAJ LOKALNIE – darmowy program do rozliczania PIT


Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu przystąpiło do III edycji programu "Wspieraj lokalnie", prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych. Program umożliwia swobodny wybór i przekazanie 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego z terenu powiatu golubsko-dobrzyńskiego. W programie uczestniczy 350 jednostek samorządu terytorialnego.

Poniżej przekazujemy Państwu bezpłatny program do rozliczania PIT - PITax.pl Łatwe podatki - który ułatwi skuteczną zbiórkę 1% podatku dla lokalnych organizacji z terenu powiatu golubsko-dobrzyńskiego.


Fundacja Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych wraz z PITax.pl przygotowała specjalną, darmową wersję programu służącego do rozliczania deklaracji PIT.  Każdy podatnik, który skorzysta z programu, będzie mógł przekazać 1% jednej z organizacji działającej w regionie. Program służy do rozliczania deklaracji PIT. Każdy podatnik, który skorzysta z programu, będzie mógł przekazać 1% jednej z organizacji działającej w naszym regionie.

Jakie są korzyści płynące ze skorzystania z oferty?
Korzystając z oferty programu “WSPIERAJ LOKALNIE”:
-wychodzimy z inicjatywą wsparcia i promocji lokalnych OPP;
-udostępniamy i ułatwiamy dostępu do listy OPP z terenu powiatu golubsko-dobrzyńskiego, 
-przyczyniamy się do szerzenia idei wsparcia lokalnych organizacji i świadomej regionalnej pomocy
- oferujemy pomoc w zbiórce 1% dla organizacji lokalnych, które często nie mają tak dużej siły przebicia w celu reklamy, jak duże ogólnopolskie organizacje, a działają lokalnie i pomagają Naszym mieszkańcom;
- dzięki liście organizacji z Naszego regionu, mają Państwo ułatwiony dostęp i decyzję do przekazania 1%;


W związku z przystąpieniem przez Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu do projektu „Wspieraj lokalnie”, mającego umożliwić organizacjom pożytku publicznego bardziej efektywne pozyskiwanie funduszy z 1% podatku dochodowego, informujemy Państwa o możliwości przygotowania dla Państwa organizacji prezentacji/wizytówki w programie do rozliczeń PIT. W czasie rozliczenia podatkowego w programie podatnicy zachęcani będą do przekazywania 1% na rzecz lokalnych OPP, czyli między innymi dla Państwa organizacji.


W celu uzyskania dostępu do systemu i przygotowania prezentacji/wizytówki dla Państwa OPP prosimy o wypełnienie następującego formularza:


https://www.iwop.pl/formularz-dla-lokalnych-opp
 

Rozlicz PIT 2020 w powiecie golubsko-dobrzyńskim

Przekaż 1%
Projekt „Wspieraj lokalnie” przygotował Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych na podstawie oprogramowania PITax.pl Łatwe podatki.