Powiat Golubsko - Dobrzyński

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwienia dostępności

Linki

Kalendarz

niedziela, 22 października 2017

Imieniny

Filipa, Kordiana, Marka

Wyszukiwarka

Nawigacja

  • Strona Główna

Treść strony

Przyłącz się do walki z rakiem krwi, zostań potencjalnym dawcą szpiku i komórek macierzystych
2014.12.16
Przyłącz się do walki z rakiem krwi, zostań potencjalnym dawcą szpiku i komórek macierzystych
W Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma białaczkę, czyli nowotwór krwi. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy. Z każdym nowym zarejestrowanym potencjalnym Dawcą wzrasta szansa na pokonanie raka krwi. Zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku w Golubiu-Dobrzyniu, 21 grudnia br., Urząd Miasta w godz. 12:00-18:00.
Zaproszenie na III sesję Rady Powiatu Golubsko – Dobrzyńskiego
2014.12.16
Zaproszenie na III sesję Rady Powiatu Golubsko – Dobrzyńskiego
Informujemy, że w dniu 23 grudnia 2014 roku, o godz. 13.30 w sali posiedzeń Rady Powiatu Golubsko – Dobrzyńskiego odbędzie się III sesja Rady Powiatu Golubsko – Dobrzyńskiego.
Zaproszenie na koncert kolęd do Zespołu Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu
2014.12.15
Zaproszenie na koncert kolęd do Zespołu Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu
Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu serdecznie zapraszają na koncert kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych, który odbędzie się 19 grudnia 2014 r. o godz. 19.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły.
Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą poszukuje do pracy za granicą nauczycieli polonistów oraz nauczycieli nauczania początkowego
2014.12.15
Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą poszukuje do pracy za granicą nauczycieli polonistów oraz nauczycieli nauczania początkowego
Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą prowadzi rekrutację nauczycieli do pracy dydaktycznej za granicą na rok szkolny 2015/16 do krajów Europy Środkowo-Wschodniej oraz Azji.
Informacja o pracy Starostwa Powiatowego w Wigilię
2014.12.15
Informacja o pracy Starostwa Powiatowego w Wigilię
Informujemy, że w dniu 24 grudnia br. (Wigilia), tut. Starostwo Powiatowe będzie czynne do godz. 12.00.
Za utrudnienia przepraszamy.
Wybrano delegata Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
2014.12.12
Wybrano delegata Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
W związku z upływem czteroletniej kadencji Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego i wyborem członków kolejnej kadencji w dniu 11 grudnia 2014r. w Starostwie Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu odbyło się spotkanie przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskiego. Zanim dokonano wyboru nowych reprezentantów naszego regionu obecny na spotkaniu Wicestarosta Golubsko-Dobrzyński p. Franciszek Gutowski oraz wykonująca obowiązki Sekretarza Powiatu p. Katarzyna Orłowska złożyli ustępującej delegatce Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego kadencji 2010-2014 Pani Magdalenie Miedzianowskiej podziękowania za społeczną pracę na rzecz naszego powiatu.
Debatowali o bezpieczeństwie w powiecie
2014.12.11
Debatowali o bezpieczeństwie w powiecie
W dniu 10 grudnia br. w auli Zespołu Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu odbyła się debata społeczna "Bezpieczna młodzież", zorganizowana przez Komendę Powiatową Policji w Golubiu-Dobrzyniu. W trakcie debaty Komendant Powiatowy Policji w Golubiu-Dobrzyniu insp. Wojciech Machelski przedstawił ocenę stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskiego.
Zaproszenie na Kiermasz Bożonarodzeniowy Powiatowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wielgiem
2014.12.11
Zaproszenie na Kiermasz Bożonarodzeniowy Powiatowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Wielgiem
Powiatowa Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Wielgiem serdecznie zaprasza na Kiermasz Bożonarodzeniowy w dniu 15 grudnia 2014r. o godz. 10.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Golubiu-Dobrzyniu.
Informacja o spotkaniu ze Specjalistą Lokalnego Punktu Informacyjnego Przedstawicielstwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko–Pomorskiego w Grudziądzu
2014.12.11
Informacja o spotkaniu ze Specjalistą Lokalnego Punktu Informacyjnego Przedstawicielstwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko–Pomorskiego w Grudziądzu
W dniu 11 grudnia 2014 r. w Starostwie Powiatowym w Golubiu – Dobrzyniu kolejny już raz dyżur pełnił Specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Przedstawicielstwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Grudziądzu. W ramach bezpłatnych konsultacji zainteresowane osoby mogły uzyskać odpowiedzi na wstępne zapytania dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich. Kolejny dyżur Specjalisty Lokalnego Punktu Informacyjnego w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich w tutejszym Urzędzie odbędzie się w dniu 22 stycznia 2015 r. w godz. 9.00 – 11.00 – parter budynku, sala nr S 5.
Ostrzeżenie meteo o silnym wietrze
2014.12.11
Ostrzeżenie meteo o silnym wietrze
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że od godz. 14:00 dnia 12.12.2014 do godz. 02:00 dnia 13.12.2014 na terenie województwa kujawsko-pomorskiego prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 75 km/h, z południowego zachodu.

Aktualności

2017.10.20   |   Zaproszenie na LI sesję Rady Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego V kadencji

-

Uprzejmie informujemy, że w dniu 26 października 2017 roku, godz. 15.00 w sali nr 1 Urzędu Miasta Golubia-Dobrzynia 
odbędzie się LI sesja Rady Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego V kadencji.

2017.10.18   |   Rusza IX edycja konkursu dla innowacyjnych MŚP

-

Z przyjemnością zapraszamy kujawsko-pomorskich przedsiębiorców i naukowców do składania propozycji innowacyjnych produktów, usług i technologii w konkursie Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw. W konkursie mogą wziąć udział mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z regionu, przedsiębiorstwa akademickie oraz jednostki naukowe/zespoły badawcze, które mogą poszczycić się sukcesami w opracowaniu lub wdrożeniu innowacyjnej technologii, produktu lub usługi. Oceniane są projekty nie starsze niż 2 pełne lata kalendarzowe poprzedzające dzień zgłoszenia do konkursu.

2017.10.16   |   Z wizytą w Parlamencie Europejskim

-

W dniach 9-12 września delegacja powiatu golubsko-dobrzyńskiego przebywała w Brukseli na Europejskim Tygodniu Regionów i Miast. Europejski Tydzień Regionów i Miast to coroczne czterodniowe wydarzenie w Brukseli, podczas którego urzędnicy reprezentujący regionalne i miejskie organy administracji, a także eksperci i naukowcy mogą się dzielić dobrymi praktykami i wiedzą fachową w dziedzinie rozwoju regionalnego i miejskiego. Jest to również uznana platforma komunikacji politycznej w sprawie rozwoju polityki spójności UE. Podnosi ona świadomość decydentów na temat znaczenia regionów i miast w kształtowaniu polityki UE. Europejski Tydzień Regionów i Miast to największe europejskie wydarzenie publiczne tego rodzaju.

2017.10.16   |   Informacja o pracy urzędu w dniu 2 listopada 2017r.

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 2 listopada 2017r. Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

2017.10.13   |   Uroczyste spotkanie z wyróżniającymi się nauczycielami oraz dyrektorami placówek oświatowych z okazji Dnia Edukacji Narodowej

-

13 października w Starostwie Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu odbyło się uroczyste spotkanie z wyróżniającymi się nauczycielami oraz  dyrektorami  placówek oświatowych  z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas spotkania Andrzej Okruciński - Starosta Golubsko-Dobrzyński wraz z Wicestarostą Franciszkiem Gutowskim i  Kierownikiem Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych  Małgorzatą Piaskowską - złożyli życzenia przybyłym na uroczystość nauczycielom i dyrektorom oraz wręczyli im nagrody.

2017.10.13   |   Otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadania publicznego Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego z zakresu powierzenia prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w 2018 roku

-

Na podstawie art. 32 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1868) w związku z art. 4 ust. 1 pkt 1b, art. 11 ust. 1  pkt 2 i ust. 2, art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 1817 z późn. zm.) oraz z art. 8 ust.1 i art. 11 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej

2017.10.13   |   Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

2017.10.13   |   Zaproszenie na L sesję Rady Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego V kadencji.

-

Uprzejmie informuję, że w dniu 19 października 2017 r., godz. 15.00 w sali posiedzeń Rady Powiatu odbędzie się L sesja Rady Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego V kadencji. 
 

2017.10.12   |   Spotkanie informacyjne „JESTEM SWOIM SZEFEM"

-

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu  zaprasza na spotkanie informacyjne  „JESTEM SWOIM SZEFEM", dotyczące możliwości dofinansowania z Funduszy Europejskich dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

2017.10.11   |   Uroczystość otwarcia nowo utworzonego Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Golubiu-Dobrzyniu

Uroczystość otwarcia nowo utworzonego Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Golubiu-Dobrzyniu

W dniu 10 października 2017 roku odbyła się uroczystość otwarcia nowo utworzonego Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Golubiu-Dobrzyniu. W uroczystości udział wzięły następujące osoby: Pani Elżbieta Bojanowska - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Pani Dorota Hass - Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy ....

2017.10.11   |   Mobilne Punkty Informacyjne o Funduszach Europejskich w Wąbrzeźnie, Chełmnie, Golubiu - Dobrzyniu i Brodnicy w październiku

-

Specjaliści Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu  zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich prowadzone w formie  Mobilnych  Punktów Informacyjnych .Podczas konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat wsparcia, jakie można otrzymać z Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój. Uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać informację ...

2017.10.11   |   LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE NA STANOWISKO REFERENT W WYDZIALE OŚWIATY I SPRAW SPOŁECZNYCH W STAROSTWIE POWIATOWYM W GOLUBIU-DOBRZYNIU.

-

             Informujemy, że w wyniku wstępnej analizy złożonych dokumentów na wyżej wymienione stanowisko pracy, do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu

Wydarzyło się

  • IX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP
  • Podpisano umowę na realizację kolejnej inwestycji w zabytkowym budynku Sądu w Kowalewie Pomorskim
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego położonych w obrębie Białkowo, gm. Golub-Dobrzyń
18.09.2017

Na podstawie art. 38 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.), Zarząd Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego położonych w obrębie Białkowo, gm. Golub-Dobrzyń

Ogłoszenie
31.08.2017

Zgodnie z art. 127 ust. 6 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne (t. j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1121) informuję, że rozpatrywany jest wniosek Pana Zbigniewa Bartnikowskiego, ul. Makuszyńskiego 34, 81-595 Gdynia, działającego w imieniu Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy

Informacja
14.08.2017

Zgodnie z art. 127 ust. 6 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne (t. j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1121) informuję, że rozpatrywany jest wniosek w sprawie uzyskania pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzenia wodnego – przepustu na rowie melioracji szczegółowej, oznaczonym w ewidencji symbolem R-K, zlokalizowanym na działce o nr geod. 330 obręb Zapluskowęsy, gmina Kowalewo Pomorskie.

Reklama

System Informacji Przestrzennej
Portal mapowy Webewid
Przekaż 1 % podatku dla opp z powiatu golubsko-dobrzyńskiego
Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
Monitor Polski
Nieodpłatna Pomoc Prawna
http://zpp.pl
Związek Powiatów Województwa Kujawsko-Pomorskiego
POIG Powiat Golub-Dobrzyń

Galeria zdjęć

  • Ośrodek Chopinowski w Szafarni
  • Radio PIK Bydgoszcz
  • Lokalna Grupa Działania Dolina Drwęcy
  • Pojedynczy Punkt Kontaktowy
  • Stowarzyszenie Przyjaciół SOSW w Wielgiem
  • Stowarzyszenie Krzewienia Kultury "Animator"
Starostwo Powiatowe w Golubiu Dobrzyniu
ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel: +48 (56) 683 53 80,81 fax: +48 (56) 683 53 83
starosta.cgd@powiatypolskie.pl | www.golub-dobrzyn.com.pl
Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30
Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu. Wszelkie prawa zastrzeżone
Idź w górę