Powiat Golubsko - Dobrzyński

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwienia dostępności

Linki

Kalendarz

niedziela, 22 października 2017

Imieniny

Filipa, Kordiana, Marka

Wyszukiwarka

Nawigacja

  • Strona Główna

Treść strony

Powiatowy Rzecznik Konsumentów przypomina o prawach konsumentów korzystających z wyprzedaży
2015.01.05
Powiatowy Rzecznik Konsumentów przypomina o prawach konsumentów korzystających z wyprzedaży
Ubrania przecenione nie podlegają reklamacji – sprzedawca, który informuje o tym klientów – łamie prawo. Nawet rzecz kupioną na wyprzedaży można reklamować, ale już jej zwrot zależy tylko od dobrej woli sprzedawcy. Przypominamy o prawach korzystających z wyprzedaży.
Rozkład pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskiego na rok 2015
2015.01.05
Rozkład pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskiego na rok 2015
Informujemy, że w dniu 23 grudnia 2014r. Rada Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego uchwaliła nowy rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych na rok 2015
Życzenia Noworoczne !
2014.12.30
Życzenia Noworoczne !

Szanowni Państwo,

W Nowym 2015 Roku pragniemy życzyć wszystkim Mieszkańcom Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego wszelkiej pomyślności, szczęścia oraz realizacji planów i zamierzeń. Mamy nadzieję, że nasza praca będzie owocna i w sposób widoczny wpłynie na jakość świadczonych usług oraz rozwój powiatowych jednostek. Niech Nowy Rok przyniesie Nam wszystkim pogodę ducha i motywację do realizacji nawet tych najśmielszych planów.

Informacja o pracy urzędu w Sylwestra
2014.12.30
Informacja o pracy urzędu w Sylwestra
Uprzejmie informujemy, że w dniu 31 grudnia br. (Sylwester) tut. Starostwo Powiatowe będzie czynne do godz. 13.00. Za utrudnienia przepraszamy !
W świątecznym nastroju
2014.12.29
W świątecznym nastroju
W dniu 19 grudnia 2014 r. o godzinie 19.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu odbył się koncert bożonarodzeniowy pt. „W świątecznym nastroju”. W gwiazdy wieczoru wcielili się uczniowie naszej szkoły, wyśpiewując wspaniałe kolędy i pastorałki w tradycyjnym i nowatorskim wykonaniu. Zgromadzona licznie w sali gimnastycznej publiczność wysłuchała utworów w wykonaniu uczniów i absolwentów „Wazówny”. Z koncertem kolęd i pastorałek na zakończenie wystąpił szkolny chór CANTUS. Program koncertu oraz wykonawców przygotował Pan Mariusz Rzepkowski.
Życzenia Świąteczne
2014.12.24
Życzenia Świąteczne
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim Mieszkańcom Powiatu świątcznego ciepła, miłości i spokoju. Niech wigilijna atmosfera dostarcza radosnych przeżyć, przyniesie odpoczynek od codziennego zgiełku, przyda wytrwałości, a ciepło świątecznego stołu obdarzy optymizmem i nadzieją.
Jasełka w Zespole Szkół nr 3 w Golubiu-Dobrzyniu
2014.12.24
Jasełka w Zespole Szkół nr 3 w Golubiu-Dobrzyniu

W świątecznej atmosferze 18 grudnia w Zespole Szkół nr 3 w Golubiu-Dobrzyniu odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne. Wraz z zaproszonymi gośćmi uczniowie spędzili ten dzień w wyjątkowej, świątecznej atmosferze. Młodzi artyści zachwycili społeczność szkolną swoimi umiejętnościami aktorskimi i pięknymi strojami prezentując Jasełka. Wszyscy widzowie byli głęboko wzruszeni.

Wyniki Powiatowych Mistrzostw w Mini Piłce Siatkowej chłopców Szkół Podstawowych
2014.12.24
Wyniki Powiatowych Mistrzostw w Mini Piłce Siatkowej chłopców Szkół Podstawowych
W dniu 18 grudnia br. w Zespole Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Mini Piłce Siatkowej chłopców Szkół Podstawowych. W turnieju uczestniczyło pięć drużyn, które wcześniej zdobyły zwycięstwo na poziomach gminnych. Każdy zespół rozegrał cztery mecze do dwóch wygranych setów. Gra była bardzo wyrównana i tylko trzy mecze zakończyły się wynikiem 2:0, natomiast w pozostałych przypadkach rozstrzygający był trzeci set.
Kondolencje
2014.12.24

Wyrazy głębokiego współczucia oraz serdeczne słowa wsparcia i otuchy dla
Pani Danuty Brzoskowskiej
Członka Zarządu Powiatu Golubsko – Dobrzyńskiego
z powodu śmierci
Matki

Składają:
Rada Powiatu Golubsko – Dobrzyńskiego
Zarząd Powiatu oraz Pracownicy Starostwa Powiatowego
w Golubiu – Dobrzyniu

Wigilia w SOSW w Wielgiem
2014.12.18
Wigilia w SOSW w Wielgiem
Święta Bożego Narodzenia tuż-tuż, a w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Wielgiem nastał Wigilii czas. W środę, 17 grudnia, przed wyjazdem na świąteczny wypoczynek cała społeczność Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz wszyscy wychowankowie Powiatowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej zebrali się przy wigilijnym stole. W duchu świątecznej tradycji życzenia wszystkim dzieciom i pracownikom złożyła dyrektor Ośrodka Pani Hanna Wiśniewska oraz przybyli na uroczystość goście: Pan Starosta Andrzej Okruciński i Pani Małgorzata Badźmirowska, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Golubiu-Dobrzyniu.

Aktualności

2017.10.20   |   Zaproszenie na LI sesję Rady Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego V kadencji

-

Uprzejmie informujemy, że w dniu 26 października 2017 roku, godz. 15.00 w sali nr 1 Urzędu Miasta Golubia-Dobrzynia 
odbędzie się LI sesja Rady Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego V kadencji.

2017.10.18   |   Rusza IX edycja konkursu dla innowacyjnych MŚP

-

Z przyjemnością zapraszamy kujawsko-pomorskich przedsiębiorców i naukowców do składania propozycji innowacyjnych produktów, usług i technologii w konkursie Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw. W konkursie mogą wziąć udział mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z regionu, przedsiębiorstwa akademickie oraz jednostki naukowe/zespoły badawcze, które mogą poszczycić się sukcesami w opracowaniu lub wdrożeniu innowacyjnej technologii, produktu lub usługi. Oceniane są projekty nie starsze niż 2 pełne lata kalendarzowe poprzedzające dzień zgłoszenia do konkursu.

2017.10.16   |   Z wizytą w Parlamencie Europejskim

-

W dniach 9-12 września delegacja powiatu golubsko-dobrzyńskiego przebywała w Brukseli na Europejskim Tygodniu Regionów i Miast. Europejski Tydzień Regionów i Miast to coroczne czterodniowe wydarzenie w Brukseli, podczas którego urzędnicy reprezentujący regionalne i miejskie organy administracji, a także eksperci i naukowcy mogą się dzielić dobrymi praktykami i wiedzą fachową w dziedzinie rozwoju regionalnego i miejskiego. Jest to również uznana platforma komunikacji politycznej w sprawie rozwoju polityki spójności UE. Podnosi ona świadomość decydentów na temat znaczenia regionów i miast w kształtowaniu polityki UE. Europejski Tydzień Regionów i Miast to największe europejskie wydarzenie publiczne tego rodzaju.

2017.10.16   |   Informacja o pracy urzędu w dniu 2 listopada 2017r.

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 2 listopada 2017r. Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

2017.10.13   |   Uroczyste spotkanie z wyróżniającymi się nauczycielami oraz dyrektorami placówek oświatowych z okazji Dnia Edukacji Narodowej

-

13 października w Starostwie Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu odbyło się uroczyste spotkanie z wyróżniającymi się nauczycielami oraz  dyrektorami  placówek oświatowych  z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas spotkania Andrzej Okruciński - Starosta Golubsko-Dobrzyński wraz z Wicestarostą Franciszkiem Gutowskim i  Kierownikiem Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych  Małgorzatą Piaskowską - złożyli życzenia przybyłym na uroczystość nauczycielom i dyrektorom oraz wręczyli im nagrody.

2017.10.13   |   Otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na realizację zadania publicznego Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego z zakresu powierzenia prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w 2018 roku

-

Na podstawie art. 32 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1868) w związku z art. 4 ust. 1 pkt 1b, art. 11 ust. 1  pkt 2 i ust. 2, art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 1817 z późn. zm.) oraz z art. 8 ust.1 i art. 11 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej

2017.10.13   |   Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

2017.10.13   |   Zaproszenie na L sesję Rady Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego V kadencji.

-

Uprzejmie informuję, że w dniu 19 października 2017 r., godz. 15.00 w sali posiedzeń Rady Powiatu odbędzie się L sesja Rady Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego V kadencji. 
 

2017.10.12   |   Spotkanie informacyjne „JESTEM SWOIM SZEFEM"

-

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu  zaprasza na spotkanie informacyjne  „JESTEM SWOIM SZEFEM", dotyczące możliwości dofinansowania z Funduszy Europejskich dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

2017.10.11   |   Uroczystość otwarcia nowo utworzonego Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Golubiu-Dobrzyniu

Uroczystość otwarcia nowo utworzonego Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Golubiu-Dobrzyniu

W dniu 10 października 2017 roku odbyła się uroczystość otwarcia nowo utworzonego Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Golubiu-Dobrzyniu. W uroczystości udział wzięły następujące osoby: Pani Elżbieta Bojanowska - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Pani Dorota Hass - Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy ....

2017.10.11   |   Mobilne Punkty Informacyjne o Funduszach Europejskich w Wąbrzeźnie, Chełmnie, Golubiu - Dobrzyniu i Brodnicy w październiku

-

Specjaliści Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu  zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich prowadzone w formie  Mobilnych  Punktów Informacyjnych .Podczas konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat wsparcia, jakie można otrzymać z Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój. Uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać informację ...

2017.10.11   |   LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE NA STANOWISKO REFERENT W WYDZIALE OŚWIATY I SPRAW SPOŁECZNYCH W STAROSTWIE POWIATOWYM W GOLUBIU-DOBRZYNIU.

-

             Informujemy, że w wyniku wstępnej analizy złożonych dokumentów na wyżej wymienione stanowisko pracy, do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu

Wydarzyło się

  • Podpisano umowę na realizację kolejnej inwestycji w zabytkowym budynku Sądu w Kowalewie Pomorskim
  • IX Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP
Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego położonych w obrębie Białkowo, gm. Golub-Dobrzyń
18.09.2017

Na podstawie art. 38 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.), Zarząd Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego położonych w obrębie Białkowo, gm. Golub-Dobrzyń

Ogłoszenie
31.08.2017

Zgodnie z art. 127 ust. 6 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne (t. j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1121) informuję, że rozpatrywany jest wniosek Pana Zbigniewa Bartnikowskiego, ul. Makuszyńskiego 34, 81-595 Gdynia, działającego w imieniu Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy

Informacja
14.08.2017

Zgodnie z art. 127 ust. 6 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne (t. j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1121) informuję, że rozpatrywany jest wniosek w sprawie uzyskania pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzenia wodnego – przepustu na rowie melioracji szczegółowej, oznaczonym w ewidencji symbolem R-K, zlokalizowanym na działce o nr geod. 330 obręb Zapluskowęsy, gmina Kowalewo Pomorskie.

Reklama

System Informacji Przestrzennej
Portal mapowy Webewid
Przekaż 1 % podatku dla opp z powiatu golubsko-dobrzyńskiego
Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
Monitor Polski
Nieodpłatna Pomoc Prawna
http://zpp.pl
Związek Powiatów Województwa Kujawsko-Pomorskiego
POIG Powiat Golub-Dobrzyń

Galeria zdjęć

  • Stowarzyszenie Krzewienia Kultury "Animator"
  • Hufiec ZHP Golub-Dobrzyń
  • Golubsko-Dobrzyńska Organizacja Turystyczna
  • Golubsko-Dobrzyński Uniwersytet Trzeciego Wieku
  • Radio PIK Bydgoszcz
  • Stowarzyszenie Przyjaciół SOSW w Wielgiem
  • Pojedynczy Punkt Kontaktowy
Starostwo Powiatowe w Golubiu Dobrzyniu
ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel: +48 (56) 683 53 80,81 fax: +48 (56) 683 53 83
starosta.cgd@powiatypolskie.pl | www.golub-dobrzyn.com.pl
Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30
Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu. Wszelkie prawa zastrzeżone
Idź w górę