Powiat Golubsko - Dobrzyński

Strona główna

Szybkie linki

Ułatwienia dostępności

Linki

Kalendarz

sobota, 24 sierpnia 2019

Imieniny

Bartłomieja, Haliny, Jerzego

Wyszukiwarka

Nawigacja

 • Strona Główna

Treść strony

Wyniki Mistrzostw Powiatu w lekkiej atletyce indywidualnie
2013.05.20
Wyniki Mistrzostw Powiatu w lekkiej atletyce indywidualnie
W dniu 15 maja 2013r., o godz. 10:30 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu-Dobrzyniu odbyły się Mistrzostwa Powiatowe o Puchar Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego w Lekkiej Atletyce Indywidualnej dla uczniów gimnazjum i zespołów szkół w kategorii dziewcząt i chłopców. Szkoły reprezentowała 20-to osobowa drużyna (10 dziewcząt i 10 chłopców), w której każdy z zawodników brał udział w innej dyscyplinie.
Powiatowy Dzień Strażaka
2013.05.13
Powiatowy Dzień Strażaka
W dniu 9 maja br. na placu przy Komendzie Powiatowej PSP w Golubiu Dobrzyniu uroczyście obchodzono Powiatowy Dzień Strażaka. Wśród zaproszonych gości obecni byli Zastępca Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Komendanta PSP st. bryg. Krzysztof Michałowski, Starosta Golubsko-Dobrzyński Wojciech Kwiatkowski, Wicestarosta Golubsko Dobrzyński Jacek Boluk-Sobolewski oraz przedstawiciele władz samorządowych oraz instytucji i firm patronujących strażakom. Gospodarzem uroczystości był Komendant Powiatowy PSP w Golubiu-Dobrzyniu mł. bryg. Paweł Warlikowski.
Informator edukacyjny o szkołach powiatowych 2013/2014
2013.05.10
Informator edukacyjny o szkołach powiatowych 2013/2014
Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie !

Wiosna to najwspanialsza pora roku, a dla niektórych z Was to okres podejmowania trudnych i bardzo ważnych, życiowych decyzji związanych z wyborem dalszej drogi edukacyjnej i planowaniem kariery zawodowej. Dla ułatwienia pozyskiwania rzetelnych i wyczerpujących informacji o możliwościach kształcenia w Naszym Powiecie, oddajemy w Wasze ręce informator z propozycją edukacyjną szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Golubsko – Dobrzyński na rok szkolny 2013/2014.
Wyniki Czwórboju Lekkoatletycznego o Puchar Starosty
2013.05.10
Wyniki Czwórboju Lekkoatletycznego o Puchar Starosty
W dniu 9 maja 2013r. o godz. 10:30 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu-Dobrzyniu Wicestarosta Jacek Boluk-Sobolewski otworzył Mistrzostwa Powiatowe o Puchar Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego w czwórboju lekkoatletycznym dla szkół podstawowych, rocznika 2000 i młodszych, w kategorii dziewcząt i chłopców.
21 Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Szafarni
2013.05.10
21 Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Szafarni
Ośrodek Chopinowski w Szafarni w dniach 17 - 19 maja po raz kolejny stanie się areną zmagań młodych pianistów z całego świata podczas
21. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego
im. F. Chopina dla Dzieci i Młodzieży. Konkurs zainauguruje recital fortepianowy jednego z jurorów tegorocznej edycji Alberto Nose.
Ostrzeżenie o burzach
2013.05.09
Ostrzeżenie o burzach
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że od godz. 14:00 dnia 09.05.2013 do godz. 03:00 dnia 10.05.2013r. na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego przewiduje się wystąpienie burz, podczas których opady deszczu wyniosą od 10 do 20 mm, lokalnie do 25 mm, a wiatr osiągnie w porywach od 70 do 80 km/h. Lokalnie mogą wystąpić opady gradu.
Wyniki trójboju lekkoatletycznego Szkół Podstawowych
2013.05.08
Wyniki trójboju lekkoatletycznego Szkół Podstawowych
W dniu 8 maja 2013r. o godz. 10:30 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu-Dobrzyniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu o Puchar Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego w trójboju lekkoatletycznym dla szkół podstawowych klas 4 i młodszych.
Strategiczna perspektywa komunikacji drogowej w powiecie golubsko-dobrzyńskim.
2013.05.08
Strategiczna perspektywa komunikacji drogowej w powiecie golubsko-dobrzyńskim.
Zbliżająca się nowa perspektywa finansowa Unii Europejskiej na lata 2014-2020 wymaga aktualizacji obowiązujących i opracowania nowych dokumentów strategicznych. Samorząd Województwa pracuje obecnie nad „ Planem komunikacji drogowej województwa kujawsko- pomorskiego” i zaprasza do współpracy w przygotowaniu tego dokumentu lokalnych samorządowców.

Aktualności

2019.08.21   |   Nowy obiekt samorządowy w gminie Kowalewo Pomorskie.

-

Starosta Golubsko-Dobrzyński Franciszek Gutowski, Przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Grabowski (Burmistrz Kowalewa Pomorskiego do XI 2018r.) oraz radni powiatowi: Tomasz Zwoliński, Jarosław Molendowski i Roman Ratyński uczestniczyli w dniu 19 sierpnia br. w uroczystości otwarcia nowej siedziby Urzędu Miejskiego i Przedszkola Publicznego w gminie Kowalewo Pomorskie. Na ręce obecnego Burmistrza Jacka Żurawskiego Pan Starosta jak i Pan Przewodniczący przekazali okazjonalny grawer i życzenia.

2019.08.20   |   Wakacje z Chopinem – Rafał Błaszczyk i Aneta Derkowska

-

W niedzielę, 25 sierpnia w Ośrodku Chopinowskim w Szafarni zostanie zakończony cykl koncertów „Wakacje z Chopinem”. Tego dnia zapraszamy na koncert plenerowy. O godzinie 12:15 przed zabytkowym dworkiem zabrzmi muzyka Fryderyka Chopina w wykonaniu Rafała Błaszczyka, absolwenta Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, laureata wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów pianistycznych. Usłyszymy pierwszą z czterech ballad – g-moll op. 23, poruszający Nokturn Des-dur op. 27 nr 2, potężny Polonez fis-moll op. 44, zainspirowane Majorką i klimatem Valldemossy Scherzo cis-moll op. 39 oraz mazurki z opusu 24. Koncert poprowadzi dr Aneta Derkowska. Po koncercie na gości czekać będzie drobny poczęstunek.

2019.08.20   |   Konkurs literacki Baśnie i Legendy z obszaru LGD "Dolina Drwęcy"

-

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Baśnie i Legendy z obszaru LGD "Dolina Drwęcy" organizowanego przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Dolina Drwęcy".

2019.08.20   |   Aktualne oferty pracy

Aktualne oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu uprzejmie informuje, że posiada następujące oferty pracy.

2019.08.20   |   Zaproszenie na XV sesję Rady Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego

-

Zapraszamy  do wzięcia udziału w XV sesji Rady Powiatu Golubsko–Dobrzyńskiego VI kadencji, która odbędzie się w dniu 23 sierpnia 2019 r., godz. 14.00 w sali posiedzeń Rady Powiatu.

 

2019.08.14   |   4 edycja Spływu Na Byle Czym już za nami

-

Za nami kolejna impreza, która dostarczyła wiele śmiechu i emocji. Spływ odbył się 10 sierpnia o godz. 16:00. Długość trasy wynosiła ok. 400 metrów, start tradycyjnie był wyznaczony przy tzw. małym mostku, natomiast meta przy Przystani Zacisze. Organizator – Grzegorz Górecki – administrator portalu „Golubkowo.pl” bardzo serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom spływu za wkład pracy i udział w imprezie, Partnerom i Sponsorom za pomoc, a publiczności za tak liczne przybycie i doping.

2019.08.14   |   Obowiązki sprawozdawcze podmiotów korzystających ze środowiska

Obowiązki sprawozdawcze podmiotów korzystających ze środowiska

Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 17 lipca 2009 r. o systemie zarządzania emisjami gazów cieplarnianych i innych substancji (Dz.U. z 2018 r. poz. 1271, z późn. zm.) od 2010 roku podmiot korzystający ze środowiska, którego działalność powoduje emisje gazów cieplarnianych lub innych substancji, ma obowiązek sporządzać i wprowadzać do Krajowej bazy raport zawierający informacje o wielkościach emisji i parametrach związanych z tymi emisjami, w terminie do końca lutego każdego roku za poprzedni rok kalendarzowy. Więcej informacji o Krajowej bazie można znaleźć na stronie internetowej KOBiZE IOŚ-PIB: https://krajowabaza.kobize.pl/o-krajowej-bazie/show Obecnie w systemie Krajowej bazy jest zarejestrowanych ponad 30 tys. podmiotów korzystających ze środowiska. Proces rejestracji kolejnych podmiotów cały czas trwa. Podmiot korzystający ze środowiska, który dotychczas nie realizował obowiązku wprowadzania raportu do Krajowej bazy, jest zobowiązany do rejestracji w systemie poprzez złożenie formularza rejestracyjnego (znajdującego się na stronie internetowej Krajowej bazy).

2019.08.12   |   Powiatowy Turniej Piłkarskich Drużyn Amatorskich

-

Stowarzyszenie Krzewienia Sportu Korona Gałczewko zorganizowało Powiatowy Turniej Piłkarskich Drużyn Amatorskich składający się z 3 turniejów i odbywających się na 3 boiskach Orlik (Działyń, Radomin i Ostrowite).

2019.08.09   |   59 Międzynarodowy Spływ Kajakowy pojezierzem Brodnickim, Drwęcą i Wisłą

-

W dniach 27 lipca - 7 sierpnia 2019 r. odbył się Centralny Spływ PTTK - 59 Międzynarodowy Spływ Kajakowy pojezierzem Brodnickim, Drwęcą i Wisłą.Uroczyste otwarcie odbyło się w Chełmnie.

2019.08.07   |   Ruszył nabór do projektu pn. „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”

-

Oddział Wielkopolski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych informuje, że ruszył nabór do projektu pn. „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy” . Celem projektu jest aktywizacja zawodowa i powrót do pracy poprzez wsparcie w trzech modułach: zawodowym – uzyskanie nowego zawodu i utrzymanie odpowiedniego zatrudnienia poprzez doradztwo zawodowe i szkolenia; psychospołecznym – m.in. poprzez wsparcie psychoemocjonalne oraz psychoedukację; medycznym – poprzez przywrócenie utraconych funkcji lub ich odtworzenie w jak największym możliwym do osiągnięcia stopniu.

2019.08.07   |   Informacja o pracy Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w dniu 9 sierpnia br.

-

Informujemy, że w dniu 9 sierpnia 2019 r. Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Golubiu-Dobrzyniu będzie czynny w godz. od 8:00 do 12:00. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

2019.08.06   |   Wakacje z Chopinem – Laureaci Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego w Szafarni

-

Zapraszamy do Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni na kolejne Wakacje z Chopinem, które odbędą się w niedzielę, 11 sierpnia, o godzinie 12.15. Podczas kolejnego koncertu w ramach Wakacji z Chopinem wystąpi trzech młodych, utalentowanych pianistów. Pomimo młodego wieku są laureatami licznych nagród i wyróżnień w konkursach pianistycznych.

Wydarzyło się

 • Starosta Golubsko-Dobrzyński z wotum zaufania i absolutorium
  Starosta Golubsko-Dobrzyński z wotum zaufania i absolutorium
 • Kryształowy „HIT Regionów 2019” dla Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego
  Kryształowy „HIT Regionów 2019” dla Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego
 • Wizyta delegacji powiatu golubsko-dobrzyńskiego w Plunge
  Wizyta delegacji powiatu golubsko-dobrzyńskiego w Plunge
 • Powiat Golubsko-Dobrzyński świętował 20-lecie istnienia
  Powiat Golubsko-Dobrzyński świętował 20-lecie istnienia
Obwieszczenie
20.08.2019

Działając zgodnie z art. 400 ust. 7 i art. 401 ust. 4 ustawy z dnia 20 lipca 2017r. - Prawo wodne (t.j.Dz.U.z 2018 r. poz. 2268 z późn.zm.) Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Wód Polskich w Gdańsku informuje o wszczęciu na wniosek postępowania administracyjnego w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na: 1. Wykonanie urządzenia wodnego - obiektu służącego do ujmowania wód podziemnych - studni głębinowej nr 1 na działce o nr ewid. 39/1, obręb Wilczewko 0016, gm. Radomin ...

Decyzja o zobowiązaniu do udostępniania nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym, obejmującej część działki ewidencyjnej nr 130/4 położonej w obrębie Bielsk.
08.07.2019

Decyzja o zobowiązaniu do udostępniania nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym, obejmującej część działki ewidencyjnej nr 130/4 położonej w obrębie Bielsk.

Informacja
03.01.2019

Zarząd Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego na podstawie art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 2204) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego przeznaczonych do zbycia.

Reklama

Mapa drogowa powiatu
System Informacji Przestrzennej
Portal mapowy Webewid
Przekaż 1 % podatku dla opp z powiatu golubsko-dobrzyńskiego
Polska Niepodległa
Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
Monitor Polski
Nieodpłatna Pomoc Prawna
http://zpp.pl

Galeria zdjęć

 • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Portal Aktywna Wieś
 • Ośrodek Chopinowski w Szafarni
 • Stowarzyszenie Przyjaciół SOSW w Wielgiem
 • Klub Turystów Wodnych Chełmno
 • Golubsko-Dobrzyński Uniwersytet Trzeciego Wieku
 • Lokalna Grupa Działania Dolina Drwęcy
Starostwo Powiatowe w Golubiu Dobrzyniu
ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel: +48 (56) 683 53 80,81 fax: +48 (56) 683 53 83
starosta.cgd@powiatypolskie.pl | www.golub-dobrzyn.com.pl
Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30
Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu. Wszelkie prawa zastrzeżone
Idź w górę