Powiat Golubsko - Dobrzyński

Kalendarz

wtorek, 12 listopada 2019

Imieniny

Mateusza, Renaty, Witolda

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

  • Laureaci MKP

Wakacje z Chopinem – Laureaci Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego w Szafarni

11 sierpnia

Zapraszamy do Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni na kolejne Wakacje z Chopinem, które odbędą się w niedzielę, 11 sierpnia, o godzinie 12.15.

Podczas kolejnego koncertu w ramach Wakacji z Chopinem wystąpi trzech młodych, utalentowanych pianistów. Pomimo młodego wieku są laureatami licznych nagród i wyróżnień w konkursach pianistycznych. Olaf Akinori Grot-Główczyński (9 lat), Filip Pacześny (13 lat) i Mateusz Dubiel (15 lat) zostali również docenieni przez jurorów 27. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopin dla Dzieci i Młodzieży w Szafarni. Poza nagrodami regulaminowymi (Olaf Akinori Grot-Główczyński – VI nagroda w I grupie wiekowej, Filip Pacześny – III nagroda w II grupie wiekowej  i Mateusz Dubiel – I nagroda w III grupie wiekowej) jury przyznało im nagrodę  Fundacji Chopin w Ogrodzie Sztuk w postaci koncertu w Szafarni. Młodzi artyści zagrają w Ośrodku Chopinowskim w niedzielę, 11 sierpnia 2019 o godzinie 12.15. Z młodzieńczą pasją i energią wykonają kompozycje Fryderyka Chopina, Jana Sebastiana Bacha, Jenő Takácsa, Ludwiga van Beethovena i Franciszka Liszta. Koncert poprowadzi dr Aneta Derkowska.

Po koncercie na gości czekać będzie drobny poczęstunek. Zapraszamy do Ośrodka Chopinowskiego w niedzielę, 11 sierpnia na godzinę 12.15.

Na wszystkie koncerty z cyklu Wakacje z Chopinem wstęp jest wolny.


Wakacje z Chopinem objęte są honorowym patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury
Wydarzenie dofinansowane z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Informacja
04.09.2019

Zgodnie z art. 48 ust. 4 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 2081 ze zm.) informuję o odstąpieniu od przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla Aneksu do Uproszczonego planu urządzania lasu dla lasu nie stanowiącego własności Skarbu Państwa położonego w obrębie Borówno, gmina Kowalewo Pomorskie.

Obwieszczenie
20.08.2019

Działając zgodnie z art. 400 ust. 7 i art. 401 ust. 4 ustawy z dnia 20 lipca 2017r. - Prawo wodne (t.j.Dz.U.z 2018 r. poz. 2268 z późn.zm.) Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Wód Polskich w Gdańsku informuje o wszczęciu na wniosek postępowania administracyjnego w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na: 1. Wykonanie urządzenia wodnego - obiektu służącego do ujmowania wód podziemnych - studni głębinowej nr 1 na działce o nr ewid. 39/1, obręb Wilczewko 0016, gm. Radomin ...

Reklama

Mapa drogowa powiatu
System Informacji Przestrzennej
Portal mapowy Webewid
Przekaż 1 % podatku dla opp z powiatu golubsko-dobrzyńskiego
Polska Niepodległa
Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
Monitor Polski
Nieodpłatna Pomoc Prawna
http://zpp.pl

Galeria zdjęć

  • Klub Turystów Wodnych Chełmno
  • Golubsko-Dobrzyńska Organizacja Turystyczna
  • Oferty PUP
  • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
  • Portal Aktywna Wieś
  • Ośrodek Chopinowski w Szafarni
  • Stowarzyszenie Przyjaciół SOSW w Wielgiem
Starostwo Powiatowe w Golubiu Dobrzyniu
ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel: +48 (56) 683 53 80,81 fax: +48 (56) 683 53 83
starosta.cgd@powiatypolskie.pl | www.golub-dobrzyn.com.pl
Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30
Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu. Wszelkie prawa zastrzeżone
Idź w górę