Powiat Golubsko - Dobrzyński

Kalendarz

poniedziałek, 22 kwietnia 2019

Imieniny

Łukasza, Kai, Leonii

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

Od dzisiaj nowy Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Golubiu-Dobrzyniu

Znamy nazwisko osoby, która obejmuje stanowisko kierownicze nad  PINB. Będzie nim Pani Sylwia Foksińska.

Sylwia Foksińska została nowym szefem Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Golubiu-Dobrzyniu taką decyzję podjął starosta golubsko-dobrzyński.

W piątek 28 września akt powołania na stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego  w Golubiu-Dobrzyniu wręczyli starosta Andrzej Okruciński oraz wicestarosta Franciszek Gutowski. Zmiana na stanowisku Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego była podyktowana przejściem na emeryturę wieloletniego szefa tej jednostki - Pani Jolanty Sztym.

Pani Sylwia Foksińska została wytypowana, jako jedna z trzech kandydatur przedstawionych na powyższe stanowisko przez Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego, a w wyniku oceny kwalifikacji i dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej pozytywnie zaopiniowana przez Starostę Golubsko-Dobrzyńskiego.

Pani Sylwia Foksińska spełnia wymagania na stanowisku Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w zakresie posiadanego wykształcenia, uprawnień budowlanych i doświadczenia zawodowego. W swojej dotychczasowej pracy zawodowej w latach 2006-2016 zdobywała doświadczenie w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Rypinie, a następnie od roku 2016 w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Golubiu-Dobrzyniu.

Gratuluję awansu, życzę satysfakcji i owocnej pracy na rzecz mieszkańców naszego Powiatu – mówił podczas spotkania starosta.

W uroczystym spotkaniu uczestniczyli sekretarz powiatu Pani Katarzyna Orłowska oraz odwołana w dniu 27 września ze stanowiska skarbnika powiatu z tytułu przejścia na emeryturę Pani Małgorzata Chojnacka i nowo powołany skarbnik powiatu Pan Zbigniew Szyjkowski.  

 

 

  • IMG_3718
  • IMG_3733
  • IMG_3735
Informacja
03.01.2019

Zarząd Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego na podstawie art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 2204) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego przeznaczonych do zbycia.

Informacja Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego
04.12.2018

Starosta Golubsko-Dobrzyński na podstawie art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2018 r. poz. 2204) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do zbycia.

Ogłoszenie
12.10.2018

Ogłoszenie nr 1 Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 9 października 2018 r. w sprawie uzupełnienia składu Wojewódzkiej Społecznej Rady do spraw Osób Niepełnosprawnych Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Reklama

Mapa drogowa powiatu
System Informacji Przestrzennej
Portal mapowy Webewid
Przekaż 1 % podatku dla opp z powiatu golubsko-dobrzyńskiego
Polska Niepodległa
Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
Monitor Polski
Nieodpłatna Pomoc Prawna
http://zpp.pl

Galeria zdjęć

  • Golubsko-Dobrzyńska Organizacja Turystyczna
  • Ośrodek Chopinowski w Szafarni
  • Stowarzyszenie Przyjaciół SOSW w Wielgiem
  • Pojedynczy Punkt Kontaktowy
  • Stowarzyszenie Krzewienia Kultury "Animator"
  • Lokalna Grupa Działania Dolina Drwęcy
  • Portal Aktywna Wieś
Starostwo Powiatowe w Golubiu Dobrzyniu
ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel: +48 (56) 683 53 80,81 fax: +48 (56) 683 53 83
starosta.cgd@powiatypolskie.pl | www.golub-dobrzyn.com.pl
Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30
Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu. Wszelkie prawa zastrzeżone
Idź w górę