Powiat Golubsko - Dobrzyński

Kalendarz

poniedziałek, 22 kwietnia 2019

Imieniny

Łukasza, Kai, Leonii

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

Dnia 22 maja2018 r. na obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu-Dobrzyniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego w Lekkoatletyce dziewcząti chłopców Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych, w grupie wiekowej 2002-2004.

 

W związku z powyższym wyniki ww. mistrzostw w poszczególnych konkurencjach przedstawiają się następująco:

Gimnazja

Dziewczęta w konkurencji na 100 m

I miejsce Kopczyńska Paulina

II miejsce Szmytkowska  Weronika

III miejsce Nowak Paulina

Dziewczęta w konkurencji na 300m

I miejsce Celmer Weronika

II miejsce Szarszewska Daria

III miejsce Janowska Martyna

Dziewczęta w konkurencji na 800 m

I miejsce Młodziankiewicz Ewelina

II miejsce Daszkowska Martyna

III miejsce Topij Anita

Dziewczęta w konkurencji skok w dal

I miejsce Stępień Maja

II miejsce Jeżowska Zofia

III miejsce Kubacka Julia

Dziewczęta w konkurencji rzut oszczepem

I miejsce Rydzyńska Aleksandra

II miejsce Cyrklaf Laura

III miejsce Piórkowska Aleksandra

Dziewczęta w konkurencji pchnięcie kulą

I miejsce Nadolna Julia

II miejsce Bolewska Natalia

III miejsce Różańska Dominika

Dziewczęta w konkurencji  bieg sztafetowy - 400 m, 300 m, 200 m, 100 m

I miejsce Publiczne Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim

II miejsce Zespół Szkół w Zbójnie

III miejsce Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gałczewie

Chłopcy w konkurencji na 100 m

I miejsce Wolski Michał

II miejsce Arciszewski Adrian

III miejsce Behlke Szymon

Chłopcy w konkurencji na 300 m

I miejsce Modrakowski Jakub

II miejsce Jaskulski Damian

III miejsce Antczak Damian

Chłopcy w konkurencji na 1500 m

I miejsce Kanigowski Oskar

II miejsce Krzywdziński Kacper

III miejsce Malcan Marcin

Chłopcy w konkurencji skok w dal

I miejsce Piwowarski Jakub

II miejsce Rakoczy Jarosław

III miejsce Beyger Adrian

Chłopcy w konkurencji rzut oszczepem

I miejsce Szwaracki Bartosz

II miejsce Skoczyk Arkadiusz

III miejsce Jeka Adam

Chłopcy w konkurencji pchnięcie kulą

I miejsce Grześlak Cezary

II miejsce Siudowski Jakub

III miejsce Opaliński Dawid

Chłopcy w konkurencji  bieg sztafetowy - 400 m, 300 m, 200 m, 100 m

I miejsce Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gałczewie

II miejsce Zespół Szkół w Zbójnie

III miejsce Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Nowej Wsi

 

Szkoły Ponadgimnazjalne

Dziewczęta w konkurencji na 100 m

I miejsce Kopczyńska Katarzyna

II miejsce Wysocka Julia

III miejsce Orfin Amelia

Dziewczęta w konkurencji na 300 m

I miejsce Jeka Jowita

II miejsce Kopczyńska Natalia

III miejsce  Paprocka Maja

Dziewczęta w konkurencji na 800 m

I miejsce Wiśniewska Marta

II miejsce Czenkusz Paulina

III miejsce Szymańska Paulina

Dziewczęta w konkurencji skok w dal

I miejsce Poniatowska Weronika

II miejsce Grochocka Joanna

III miejsce Szymańska Wiktoria

Dziewczęta w konkurencji rzut oszczepem

I miejsce Słupkowska Weronika

II miejsce Pudlińska Wiktoria

III miejsce Grajewska Joanna

Dziewczęta w konkurencji pchnięcie kulą

I miejsce Arentowicz Sandra

II miejsce Stryjewska Aleksandra

III miejsce Gumińska Beata

Chłopcy w konkurencji na 100 m

I miejsce Falezyński Paweł

II miejsce Sitkowski Patryk

III miejsce Pankowski Szymon

Chłopcy w konkurencji na 300 m

I miejsce Zieliński Damian

II miejsce Tarkowski Patryk

III miejsce Cieszyński Oliger

Chłopcy w konkurencji na 1000 m

I miejsce  Olczak Karol

II miejsce Jachowski Sebastian

III miejsce Czajkowski Mateusz

Chłopcy w konkurencji skok w dal

I miejsce Madejewski Kornel

II miejsce Dejewski Marek

III miejsce Owsianikow Bartosz

Chłopcy w konkurencji rzut oszczepem

I miejsce Marcinkowski Krzysztof

II miejsce Falkowski Paweł

III miejsce Rożnowski Jakub

Chłopcy w konkurencji pchnięcie kulą

I miejsce Mytlewski Damian

II miejsce  Wysocki Marcel

III miejsce Ossowski Daniel

 

Poza punktacją indywidualną prowadzona była również klasyfikacja zespołowa dziewcząt i chłopców łącznie.

Gimnazja

I miejsce         Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gałczewie

II miejsce        Zespół Szkół w Zbójnie

III miejsce      Zespół Szkół Nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu

IV miejsce      Publiczne Gimnazjum w Kowalewie Pomorskim

V miejsce        Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Nowej Wsi

VI miejsce      Gimnazjum im. Ignacego Działyńskiego w Golubiu-Dobrzyniu

VII miejsce     Zespół Szkół w Radominie

 

Szkoły Ponadgimnazjalne

I miejsce         Zespół Szkół Nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu

II miejsce        Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim

III miejsce      Zespół Szkół Nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu

 

Uczestnicy zajmujący miejsca na podium otrzymali medale i dyplomy.Zespoły w klasyfikacji ogólnej, które stanęły na podium dostały puchary, natomiast wszystkie zespoły - pamiątkowy dyplom.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, zaś Mistrzom Powiatu życzymy sukcesów w finale wojewódzkim, który odbędzie się 8 czerwca 2018 r. w Świeciu nad Wisłą.

  • IMG_0356
  • IMG_0359
  • IMG_0366
  • IMG_0369
  • IMG_0374
  • IMG_0384
  • IMG_0415
Informacja
03.01.2019

Zarząd Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego na podstawie art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 2204) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego przeznaczonych do zbycia.

Informacja Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego
04.12.2018

Starosta Golubsko-Dobrzyński na podstawie art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2018 r. poz. 2204) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do zbycia.

Ogłoszenie
12.10.2018

Ogłoszenie nr 1 Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 9 października 2018 r. w sprawie uzupełnienia składu Wojewódzkiej Społecznej Rady do spraw Osób Niepełnosprawnych Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Reklama

Mapa drogowa powiatu
System Informacji Przestrzennej
Portal mapowy Webewid
Przekaż 1 % podatku dla opp z powiatu golubsko-dobrzyńskiego
Polska Niepodległa
Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
Monitor Polski
Nieodpłatna Pomoc Prawna
http://zpp.pl

Galeria zdjęć

  • Klub Turystów Wodnych Chełmno
  • Hufiec ZHP Golub-Dobrzyń
  • Radio PIK Bydgoszcz
  • Pojedynczy Punkt Kontaktowy
  • Ośrodek Chopinowski w Szafarni
  • Stowarzyszenie Przyjaciół SOSW w Wielgiem
  • Golubsko-Dobrzyńska Organizacja Turystyczna
Starostwo Powiatowe w Golubiu Dobrzyniu
ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel: +48 (56) 683 53 80,81 fax: +48 (56) 683 53 83
starosta.cgd@powiatypolskie.pl | www.golub-dobrzyn.com.pl
Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30
Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu. Wszelkie prawa zastrzeżone
Idź w górę