Powiat Golubsko - Dobrzyński

Kalendarz

środa, 16 stycznia 2019

Imieniny

Marcela, Włodzimierza, Waldemara

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

Nowe tablice interaktywne dla Szkół Podstawowych

Dwie szkoły podstawowe, dla których organem prowadzącym jest powiat golubsko-dobrzyński (Szkoła Podstawowa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Wielgiem oraz Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół nr 3 w Golubiu-Dobrzyniu) wzbogaciły się o nowe tablice interaktywne.

Sprzęt został zakupiony w ramach rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych pod nazwą – „Aktywna tablica”, na który powiat golubsko-dobrzyński pozyskał dofinansowanie w kwocie 28 tys. zł, co stanowi 80% całkowitych kosztów realizacji zadania.

Każda ze szkół otrzymała po 2 zestawy składające się z tablicy interaktywnej, projektorów krótkoogniskowych i zestawu głośników, które będą służyć uczniom w  doskonaleniu koordynacji słuchowo-wzrokowo-ruchowej, rozwijaniu zdolności manualnych, także multimedialnych. Tablice interaktywne umożliwią korzystanie na lekcjach z zasobów internetowych, będą umożliwiać dostęp do bieżących informacji i aktualnej wiedzy. Ponadto otworzą nowe możliwości, m.in. korzystania z portali internetowych, dedykowanych technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz będą wzbogacały możliwości rozwoju zainteresowań i uzdolnień uczniów w ramach zajęć pozalekcyjnych.

Powyższy sprzęt przyczyni się z pewnością do uatrakcyjnienia zajęć z uczniami i podniesie poziom jakości pracy szkół.

 

(MN)

Informacja
03.01.2019

Zarząd Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego na podstawie art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 2204) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego przeznaczonych do zbycia.

Informacja Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego
04.12.2018

Starosta Golubsko-Dobrzyński na podstawie art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2018 r. poz. 2204) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do zbycia.

Ogłoszenie
12.10.2018

Ogłoszenie nr 1 Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 9 października 2018 r. w sprawie uzupełnienia składu Wojewódzkiej Społecznej Rady do spraw Osób Niepełnosprawnych Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Reklama

Mapa drogowa powiatu
System Informacji Przestrzennej
Portal mapowy Webewid
Przekaż 1 % podatku dla opp z powiatu golubsko-dobrzyńskiego
Polska Niepodległa
Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
Monitor Polski
Nieodpłatna Pomoc Prawna
http://zpp.pl

Galeria zdjęć

  • Hufiec ZHP Golub-Dobrzyń
  • Lokalna Grupa Działania Dolina Drwęcy
  • Radio PIK Bydgoszcz
  • Klub Turystów Wodnych Chełmno
  • Ośrodek Chopinowski w Szafarni
  • Pojedynczy Punkt Kontaktowy
Starostwo Powiatowe w Golubiu Dobrzyniu
ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel: +48 (56) 683 53 80,81 fax: +48 (56) 683 53 83
starosta.cgd@powiatypolskie.pl | www.golub-dobrzyn.com.pl
Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30
Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu. Wszelkie prawa zastrzeżone
Idź w górę