Powiat Golubsko - Dobrzyński

Kalendarz

niedziela, 24 września 2017

Imieniny

Gerarda, Teodora, Marii

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

Policjanci z Golubia-Dobrzynia od piątku biorą udział w wzmożonych działaniach w ramach akcji ZNICZ 2016. Mundurowi do tej pory, głównie udzielali informacji o czasowych zmianach w organizacji ruchu oraz najważniejsze, dbali o bezpieczeństwo wszystkich odwiedzających cmentarze.
 
Działania Znicz 2016 nadal trwają. Na terenie naszego powiatu w ten wyjątkowy weekend funkcjonariusze nie odnotowali żadnego wypadku drogowego. Zaistniało jedynie kilka niegroźnych „stłuczek”. Policjanci zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących, 7 dowodów rejestracyjnych i 1 prawo jazdy. Policjanci nadal dbają o bezpieczeństwo podróżujących osób oraz tych którzy odwiedzają groby swoich bliskich.

Mimo utrudnień w ruchu drogowym szczególnie w dniu 1 listopada, kierowcy wykazali się dużym zrozumieniem i rozwagą, za co serdecznie dziękujemy!

Policjanci nadal apelują do wszystkich o zachowanie na drogach szczególnej ostrożności. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych. 

Działania „Trzeźwy kierujący”

Dwóch kierujących pod działaniem alkoholu zatrzymali policjanci z Golubia-Dobrzynia podczas poniedziałkowych działań „Trzeźwy kierujący”. W trakcie kilku godzin funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość ponad 860 kierowców.

„Trzeźwy kierujący” to akcja, która miała na celu sprawdzenie jak największej liczby kierujących i wyeliminowanie z ruchu osób, które wsiadły za kierownicę po alkoholu. Działania zostały przeprowadzone wczoraj (31.10.2016) w godzinach porannych. Na wyznaczonych drogach powiatu golubsko-dobrzyńskiego, policjanci kontrolowali trzeźwość kierowców. Mundurowi skontrolowali ponad 860 kierowców, gdzie zatrzymali 2 kierujących pod działaniem alkoholu. Niebawem kolejne działania.

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego położonych w obrębie Białkowo, gm. Golub-Dobrzyń
18.09.2017

Na podstawie art. 38 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.), Zarząd Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego położonych w obrębie Białkowo, gm. Golub-Dobrzyń

Ogłoszenie
31.08.2017

Zgodnie z art. 127 ust. 6 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne (t. j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1121) informuję, że rozpatrywany jest wniosek Pana Zbigniewa Bartnikowskiego, ul. Makuszyńskiego 34, 81-595 Gdynia, działającego w imieniu Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy

Informacja
14.08.2017

Zgodnie z art. 127 ust. 6 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne (t. j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1121) informuję, że rozpatrywany jest wniosek w sprawie uzyskania pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzenia wodnego – przepustu na rowie melioracji szczegółowej, oznaczonym w ewidencji symbolem R-K, zlokalizowanym na działce o nr geod. 330 obręb Zapluskowęsy, gmina Kowalewo Pomorskie.

Reklama

System Informacji Przestrzennej
Portal mapowy Webewid
Przekaż 1 % podatku dla opp z powiatu golubsko-dobrzyńskiego
Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
Monitor Polski
Nieodpłatna Pomoc Prawna
http://zpp.pl
Związek Powiatów Województwa Kujawsko-Pomorskiego
POIG Powiat Golub-Dobrzyń

Galeria zdjęć

  • Portal Aktywna Wieś
  • Ośrodek Chopinowski w Szafarni
  • Pojedynczy Punkt Kontaktowy
  • Stowarzyszenie Krzewienia Kultury "Animator"
  • Stowarzyszenie Przyjaciół SOSW w Wielgiem
  • Lokalna Grupa Działania Dolina Drwęcy
  • Hufiec ZHP Golub-Dobrzyń
Starostwo Powiatowe w Golubiu Dobrzyniu
ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel: +48 (56) 683 53 80,81 fax: +48 (56) 683 53 83
starosta.cgd@powiatypolskie.pl | www.golub-dobrzyn.com.pl
Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30
Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu. Wszelkie prawa zastrzeżone
Idź w górę