Powiat Golubsko - Dobrzyński

Kalendarz

sobota, 23 lutego 2019

Imieniny

Izabeli, Damiana, Romany

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

Noworoczne Spotkanie Samorządowców

W dniu 5.01.2012r w Ośrodku Chopinowskim w Szafarni odbyło się Noworoczne Spotkanie Samorządowców Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego. W spotkaniu uczestniczyli radni wszystkich miast i gmin z terenu powiatu, sekretarze i skarbnicy urzędów, a także kierownicy jednostek organizacyjnych, służb, inspekcji i straży oraz dyrektorzy KRUS, ARMiR, US, ODR.

Inicjatorami spotkania byli: Starosta Golubsko-Dobrzyński Wojciech Kwiatkowski, Wójt Gminy Radomin Piotr Wolski oraz Radny Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Mariusz Trąbczyński, którzy przywitali przybyłych gości oraz dokonali ich prezentacji.

To nasze pierwsze spotkanie w takim gronie – mówił Wojciech Kwiatkowski - Bardzo się cieszę, że możemy spotkać się na początku tego 2012 roku. To dobry moment na podsumowanie tego, co było i na złożenie sobie noworocznych oraz samorządowych życzeń. Jestem przekonany, że spotkanie przyczyni się do integracji środowiska samorządowego i pozwoli wytworzyć wiele możliwości współpracy pomiędzy naszymi samorządami oraz działającymi na terenie powiatu instytucjami publicznymi.

W trakcie spotkania goście potwierdzili potrzebę organizowania tego typu spotkań. Są one najlepszym sposobem wzajemnego poznania się i wymiany doświadczeń w pracy na rzecz mieszkańców naszych gmin, a tym samym powiatu golubsko-dobrzyńskiego i województwa kujawsko-pomorskiego.

Muzycznym dopełnieniem uroczystego spotkania był wspaniały koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Pani mgr Agaty Uzarskiej nauczyciela Publicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Golubiu-Dobrzyniu i jej uczniów z klasy fortepianu (Natalii Zakrzewskiej, Mateusza Jagielskiego, Julii Chlebowskiej) a także występ solistki Aleksandry Fingas. Z uwagi na miejsce spotkania nie mogło się obyć bez utworów Fryderyka Chopina, które wykonała Pani Dorota Ornoch z Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Szczególne podziękowania składamy Pani Agnieszce Brzezińskiej -Dyrektor Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni za udostępnienie obiektu do przeprowadzenia spotkania.

Informacja
03.01.2019

Zarząd Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego na podstawie art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 2204) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego przeznaczonych do zbycia.

Informacja Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego
04.12.2018

Starosta Golubsko-Dobrzyński na podstawie art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2018 r. poz. 2204) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do zbycia.

Ogłoszenie
12.10.2018

Ogłoszenie nr 1 Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 9 października 2018 r. w sprawie uzupełnienia składu Wojewódzkiej Społecznej Rady do spraw Osób Niepełnosprawnych Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Reklama

Mapa drogowa powiatu
System Informacji Przestrzennej
Portal mapowy Webewid
Przekaż 1 % podatku dla opp z powiatu golubsko-dobrzyńskiego
Polska Niepodległa
Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
Monitor Polski
Nieodpłatna Pomoc Prawna
http://zpp.pl

Galeria zdjęć

  • Radio PIK Bydgoszcz
  • Lokalna Grupa Działania Dolina Drwęcy
  • Ośrodek Chopinowski w Szafarni
  • Klub Turystów Wodnych Chełmno
  • Portal Aktywna Wieś
  • Hufiec ZHP Golub-Dobrzyń
  • Pojedynczy Punkt Kontaktowy
Starostwo Powiatowe w Golubiu Dobrzyniu
ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel: +48 (56) 683 53 80,81 fax: +48 (56) 683 53 83
starosta.cgd@powiatypolskie.pl | www.golub-dobrzyn.com.pl
Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30
Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu. Wszelkie prawa zastrzeżone
Idź w górę