Powiat Golubsko - Dobrzyński

Kalendarz

sobota, 21 października 2017

Imieniny

Hilarego, Urszuli, Jakuba

Wyszukiwarka

Nawigacja

Treść strony

Noworoczne Spotkanie Samorządowców

W dniu 5.01.2012r w Ośrodku Chopinowskim w Szafarni odbyło się Noworoczne Spotkanie Samorządowców Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego. W spotkaniu uczestniczyli radni wszystkich miast i gmin z terenu powiatu, sekretarze i skarbnicy urzędów, a także kierownicy jednostek organizacyjnych, służb, inspekcji i straży oraz dyrektorzy KRUS, ARMiR, US, ODR.

Inicjatorami spotkania byli: Starosta Golubsko-Dobrzyński Wojciech Kwiatkowski, Wójt Gminy Radomin Piotr Wolski oraz Radny Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Mariusz Trąbczyński, którzy przywitali przybyłych gości oraz dokonali ich prezentacji.

To nasze pierwsze spotkanie w takim gronie – mówił Wojciech Kwiatkowski - Bardzo się cieszę, że możemy spotkać się na początku tego 2012 roku. To dobry moment na podsumowanie tego, co było i na złożenie sobie noworocznych oraz samorządowych życzeń. Jestem przekonany, że spotkanie przyczyni się do integracji środowiska samorządowego i pozwoli wytworzyć wiele możliwości współpracy pomiędzy naszymi samorządami oraz działającymi na terenie powiatu instytucjami publicznymi.

W trakcie spotkania goście potwierdzili potrzebę organizowania tego typu spotkań. Są one najlepszym sposobem wzajemnego poznania się i wymiany doświadczeń w pracy na rzecz mieszkańców naszych gmin, a tym samym powiatu golubsko-dobrzyńskiego i województwa kujawsko-pomorskiego.

Muzycznym dopełnieniem uroczystego spotkania był wspaniały koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Pani mgr Agaty Uzarskiej nauczyciela Publicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Golubiu-Dobrzyniu i jej uczniów z klasy fortepianu (Natalii Zakrzewskiej, Mateusza Jagielskiego, Julii Chlebowskiej) a także występ solistki Aleksandry Fingas. Z uwagi na miejsce spotkania nie mogło się obyć bez utworów Fryderyka Chopina, które wykonała Pani Dorota Ornoch z Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Szczególne podziękowania składamy Pani Agnieszce Brzezińskiej -Dyrektor Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni za udostępnienie obiektu do przeprowadzenia spotkania.

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego położonych w obrębie Białkowo, gm. Golub-Dobrzyń
18.09.2017

Na podstawie art. 38 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.), Zarząd Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego położonych w obrębie Białkowo, gm. Golub-Dobrzyń

Ogłoszenie
31.08.2017

Zgodnie z art. 127 ust. 6 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne (t. j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1121) informuję, że rozpatrywany jest wniosek Pana Zbigniewa Bartnikowskiego, ul. Makuszyńskiego 34, 81-595 Gdynia, działającego w imieniu Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy

Informacja
14.08.2017

Zgodnie z art. 127 ust. 6 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne (t. j. Dz. U. z 2017 r. poz. 1121) informuję, że rozpatrywany jest wniosek w sprawie uzyskania pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzenia wodnego – przepustu na rowie melioracji szczegółowej, oznaczonym w ewidencji symbolem R-K, zlokalizowanym na działce o nr geod. 330 obręb Zapluskowęsy, gmina Kowalewo Pomorskie.

Reklama

System Informacji Przestrzennej
Portal mapowy Webewid
Przekaż 1 % podatku dla opp z powiatu golubsko-dobrzyńskiego
Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
Monitor Polski
Nieodpłatna Pomoc Prawna
http://zpp.pl
Związek Powiatów Województwa Kujawsko-Pomorskiego
POIG Powiat Golub-Dobrzyń

Galeria zdjęć

  • Stowarzyszenie Krzewienia Kultury "Animator"
  • Portal Aktywna Wieś
  • Stowarzyszenie Przyjaciół SOSW w Wielgiem
  • Hufiec ZHP Golub-Dobrzyń
  • Lokalna Grupa Działania Dolina Drwęcy
  • Pojedynczy Punkt Kontaktowy
Starostwo Powiatowe w Golubiu Dobrzyniu
ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel: +48 (56) 683 53 80,81 fax: +48 (56) 683 53 83
starosta.cgd@powiatypolskie.pl | www.golub-dobrzyn.com.pl
Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30
Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu. Wszelkie prawa zastrzeżone
Idź w górę