Powiat Golubsko - Dobrzyński

Kalendarz

poniedziałek, 22 kwietnia 2019

Imieniny

Łukasza, Kai, Leonii

Wyszukiwarka

Nawigacja

  • Organizacje pozarządowe

Treść strony

LGD "Dolina Drwęcy" rozpoczęła prace nad Lokalną Strategią Rozwoju - weź udział w konsultacjach
2015.07.22
LGD "Dolina Drwęcy" rozpoczęła prace nad Lokalną Strategią Rozwoju - weź udział w konsultacjach
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Dolina Drwęcy" przystąpiło do opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Strategia sprecyzuje i zweryfikuje najważniejsze problemy na obszarze działania LGD "Dolina Drwęcy", a także określi sposoby ich rozwiązywania. Zachęcamy Państwa do czynnego uczestnictwa w procesie budowania Strategii, poprzez wypełnienie formularzy ankietowych.
Rusza kolejna edycja programu grantowego „Na dobry początek!”
2015.07.07
Rusza kolejna edycja programu grantowego „Na dobry początek!”
Fundacja BGK im. J. K. Steczkowskiego zaprasza do składania wniosków w konkursie grantowym Fundacji BGK „Na dobry początek!” na projekty edukacyjne skierowane do dzieci w wieku 2-8 lat mieszkających na terenach wiejskich i w miejscowościach do 20 tys. mieszkańców. O dofinansowanie w wysokości 3-10 tys. złotych mogą ubiegać się fundacje, stowarzyszenia, biblioteki oraz ośrodki kultury z siedzibą w miejscowościach do 20 tys. mieszkańców. Wnioski o dofinansowanie można składać do 10 września br. do godz. 12.00.
Zapraszamy do konsultacji strony www
2015.06.25
Zapraszamy do konsultacji strony www
Samorząd Województwa zaprasza wszystkich zainteresowanych, a w szczególności stowarzyszenia i fundacje do zgłaszania swoich opinii i wniosków dotyczących wyglądu i funkcjonowania nowej strony internetowej:
http://niepelnosprawni.kujawsko-pomorskie.pl/
Pokaż, jak zmieniła się Twoja okolica dzięki Funduszom Europejskim i wygraj nagrody dla siebie i swojej miejscowości!
2015.06.15
Pokaż, jak zmieniła się Twoja okolica dzięki Funduszom Europejskim i wygraj nagrody dla siebie i swojej miejscowości!
Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Radio Zet i Telewizja Polska Program 1 organizują akcję informacyjną „Europa to my”, poświęconą wykorzystaniu funduszy europejskich z perspektywy finansowej 2007-2013.Elementem tej akcji jest ogólnopolski konkurs „Europa to my” polegający na przesyłaniu zgłoszeń prezentujących zmiany, jakie nastąpiły w całej Polsce dzięki projektom dofinansowanym ze środków unijnych. Konkurs przewiduje atrakcyjne nagrody nie tylko dla osób przesyłających zgłoszenia, ale również dla miejscowości, z której pochodzi projekt zaprezentowany w zwycięskim zgłoszeniu. Nagrodą tą będzie zorganizowany 30 sierpnia br. Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich z atrakcjami i wystawcami z całej Polski zakończony wielkim koncertem z udziałem gwiazd polskiej muzyki.
Informacja Uniwersytetu Trzeciego Wieku
2015.06.15
Informacja Uniwersytetu Trzeciego Wieku
27 maja 2015 r. odbyło się kolejne spotkanie słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Golubiu-Dobrzyniu. Bardzo ciekawy wykład pod tytułem „Polska lista zabytków UNESCO” wygłosił Dyrektor Instytutu Kulturoznawstwa Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy prof. Marek Chamot. Następne spotkanie, już ostatnie przed wakacyjną przerwą, odbędzie się 24 czerwca 2015 r. o godz. 16.00, a wykład pod tytułem „Cukrzyca Typu 2 i otyłość jako zmora cywilizacyjna” wygłosi mgr Iwona Osial.
Granty dla organizacji pozarządowych
2015.06.08
Granty dla organizacji pozarządowych
Polska Spółka Gazownictwa zaprasza organizacje pozarządowe do udziału w konkursie grantowym „BEZPIECZNIE TU i TAM” na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Granty w wysokości 10 000 złotych otrzymają organizacje które opracują najciekawsze projekty społeczne przyczyniające się do wzrostu poziomu bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania oraz do integracji i aktywizacji mieszkańców na rzecz bezpieczeństwa społeczności lokalnych. Termin składania wniosków do 30 czerwca 2015 r.
Seminarium dla przedstawicieli organizacji pozarządowych.
2015.06.08
Seminarium dla przedstawicieli organizacji pozarządowych.
W imieniu Stowarzyszenia Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych Tłok zapraszamy na Seminarium upowszechniające Standardy Rad Działalności Pożytku Publicznego. Spotkanie odbędzie się dnia 16 czerwca br.(wtorek) w godzinach 10:00-14:00 w Starostwie Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu, na ul. Plac 1000-Lecia 25.
Europejskie Dni Dziedzictwa - Idea i Zabytki
2015.05.29
Europejskie Dni Dziedzictwa - Idea i Zabytki
Europejskie Dni Dziedzictwa to największy projekt europejski w dziedzinie kultury realizowany od 1991 roku praktycznie we wszystkich krajach naszego kontynentu. Głównym celem przedsięwzięcia jest promowanie różnorodności regionalnego dziedzictwa kulturowego, propagowanie dialogu międzykulturowego i identyfikacji społecznej z lokalnym dziedzictwem.
„Środa z Funduszami dla instytucji kultury”
2015.05.23
„Środa z Funduszami dla instytucji kultury”
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie kujawsko-pomorskim zaprasza na cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych „Środa z Funduszami dla instytucji kultury.” Spotkania współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-20.
Wspominali Jana Pawła II
2015.05.12
Wspominali Jana Pawła II
Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku i mieszkańcy miasta wzięli udział w spotkaniu zorganizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną, a poświęconym wspomnieniom o Janie Pawle II.
Spotkanie informacyjne na temat nowej edycji programu "Europa dla obywateli"
2015.05.07
Spotkanie informacyjne na temat nowej edycji programu "Europa dla obywateli"
Departament Pomocy Technicznej Biuro Koordynacji i Doradztwa Projektowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego informuje, że 12 maja 2015 r. w Bydgoszczy odbędzie się spotkanie na temat nowej edycji programu „Europa dla obywateli”.
WFOŚiGW udziela pożyczek i dotacji na odnawialne źródła energii
2015.04.15
WFOŚiGW udziela pożyczek i dotacji na odnawialne źródła energii
Informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu ogłosił nabór wniosków dzięki którym istnieje możliwość pozyskania pożyczki wraz z dotacją na przedsięwzięcia związane z odnawialnymi źródłami energii.
Trwają konsultacje społeczne białych obszarów NGA
2015.04.03
Trwają konsultacje społeczne białych obszarów NGA

W celu wyznaczenia białych obszarów szerokopasmowych sieci dostępowych NGA, na których możliwe będzie udzielanie wsparcia w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020 (PO PC), Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji prowadzi konsultacje społeczne obszarów białych NGA. Konsultacjom poddane są punkty adresowe budynków, w których nie występuje infrastruktura telekomunikacyjna umożliwiająca świadczenie usług dostępu do internetu o prędkości co najmniej 30Mb/s. W konsultacjach może wziąć udział każdy, kto zarejestruje się i zaloguje na stronie https://konsultacje.itl.waw.pl/. Konsultacje trwają do 15 maja br.

Rozstrzygnięto konkurs ofert dla organizacji pozarządowych
2015.04.02
Rozstrzygnięto konkurs ofert dla organizacji pozarządowych
Wyniki otwartego konkursu ofert na dofinansowanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu powiatowego w roku 2015 wraz z przyznaną przez Zarząd Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego kwotą dofinansowania.
Golubsko-Dobrzyński Uniwersytet Trzeciego Wieku Filią Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
2015.03.31
Golubsko-Dobrzyński Uniwersytet Trzeciego Wieku Filią Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy
Od 25 marca 2015 r. Golubsko-Dobrzyński Uniwersytet Trzeciego Wieku jest Filią Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.
W siedzibie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Golubiu-Dobrzyniu miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego 2014/2015. Został podpisany Akt Powołania. Z ramienia samorządu Akt Powołania podpisali: Burmistrz Miasta Golubia-Dobrzynia Mariusz Piątkowski, Starosta Golubsko-Dobrzyński Andrzej Okruciński, w imieniu Wyższej Szkoły Gospodarki – Dziekan Cezary Kościelak.
Informacja
03.01.2019

Zarząd Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego na podstawie art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 2204) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego przeznaczonych do zbycia.

Informacja Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego
04.12.2018

Starosta Golubsko-Dobrzyński na podstawie art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2018 r. poz. 2204) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do zbycia.

Ogłoszenie
12.10.2018

Ogłoszenie nr 1 Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 9 października 2018 r. w sprawie uzupełnienia składu Wojewódzkiej Społecznej Rady do spraw Osób Niepełnosprawnych Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Reklama

Mapa drogowa powiatu
System Informacji Przestrzennej
Portal mapowy Webewid
Przekaż 1 % podatku dla opp z powiatu golubsko-dobrzyńskiego
Polska Niepodległa
Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
Monitor Polski
Nieodpłatna Pomoc Prawna
http://zpp.pl

Galeria zdjęć

  • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
  • Oferty PUP
  • Hufiec ZHP Golub-Dobrzyń
  • Klub Turystów Wodnych Chełmno
  • Golubsko-Dobrzyńska Organizacja Turystyczna
  • Ośrodek Chopinowski w Szafarni
  • Radio PIK Bydgoszcz
Starostwo Powiatowe w Golubiu Dobrzyniu
ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel: +48 (56) 683 53 80,81 fax: +48 (56) 683 53 83
starosta.cgd@powiatypolskie.pl | www.golub-dobrzyn.com.pl
Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30
Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu. Wszelkie prawa zastrzeżone
Idź w górę