Powiat Golubsko - Dobrzyński

Kalendarz

poniedziałek, 22 kwietnia 2019

Imieniny

Łukasza, Kai, Leonii

Wyszukiwarka

Nawigacja

  • Organizacje pozarządowe

Treść strony

Marszałkowskie otwarte konkursy ofert ogłoszone!
2014.12.11
Marszałkowskie otwarte konkursy ofert ogłoszone!
Informujemy, że Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego ogłosił otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w 2015 roku. Zapraszamy do zapoznania się z treścią poszczególnych regulaminów i składania ofert.
E-PUNKT – pomoc w poznaniu prawa obrotu elektronicznego
2014.12.11
E-PUNKT – pomoc w poznaniu prawa obrotu elektronicznego
Punkt Kontaktowy dla Usługodawców i Usługobiorców „e-PUNKT” to serwis, który pozwala przedsiębiorcom i konsumentom zwiększyć świadomość korzystania z Internetu. Dzięki niemu użytkownicy mogą lepiej zrozumieć m.in. kwestie prawne związane z e-zakupami.
Handel elektroniczny jest branżą, która w ostatnich latach dynamicznie się rozwija, szczególnie w Polsce, która jest europejskim jest liderem pod względem procentowego wzrostu wartości rynku. Pomimo znacznego potencjału nie jest to jednak branża łatwa. Jej funkcjonowanie jest bowiem uregulowane w wielu aktach prawnych.
Wybory delegata do Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
2014.12.08
Wybory delegata do Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
W związku z upływem czteroletniej kadencji Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko - Pomorskiego, Urząd Marszałkowski w Toruniu przystąpił do prac mających na celu wybór członków kolejnej kadencji. Sejmik Organizacji Pozarządowych tworzą przedstawiciele organizacji pozarządowych z poszczególnych powiatów, uzupełnieni przez organizacje sieciowe.

W związku z powyższym, zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskiego na spotkanie, które odbędzie się w dniu 11 grudnia 2014 r. o godz. 11:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Golubiu-Dobrzyniu, Pl. 1000-lecia 25, sala nr S5 (Biuro Rady).
Granty na lokalne inicjatywy oddolne mieszkańców województwa – II edycja
2014.11.06
Granty na lokalne inicjatywy oddolne mieszkańców województwa – II edycja
Ośrodek TŁOK w ramach projektu „INICJUCJ Z FIO” przyznaje granty do 5 tys. zł dla młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z województwa kujawsko-pomorskiego. Zapraszamy na spotkania informacyjne ws. grantów.
Fundusze europejskie dla przedsiębiorczych
2014.10.23
Fundusze europejskie dla przedsiębiorczych
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne Fundusze Europejskie dla przedsiębiorczych 4 listopada 2014 r. w Grudziądzu, Hotel RAD, ul. Chełmińska 144, godz. 11.00 - 15.00. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych uruchomieniem działalności gospodarczej: pracujących, bezrobotnych oraz nauczycieli i pracowników oświaty, którzy utracili pracę po 31 grudnia 2012 r. lub zatrudnionych na czas określony albo umowę o zastępstwo, zainteresowanych udziałem w projektach.
Konferencja Europejski Tydzień Kreatywności dla przedsiębiorców
2014.09.24
Konferencja Europejski Tydzień Kreatywności dla przedsiębiorców
Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (TARR) serdecznie zaprasza przedsiębiorców do udziału w konferencji Europejski Tydzień Kreatywności, która odbędzie się 28-29 października w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Toruńskim Parku Technologicznym. Po raz szósty święto sektora MŚP wita do województwa kujawsko-pomorskiego. TARR wraz ze współorganizatorami oraz partnerami kolejny raz zaproponuje profesjonalne wydarzenia, podczas których intensywnie promowane będą postawy przedsiębiorcze.
PROJEKT PROGRAMU "RAZEM BEZPICZNIEJ"
2014.09.24
PROJEKT PROGRAMU "RAZEM BEZPICZNIEJ"
Wojewoda Kujawsko-Pomorski informuje, że w IV kwartale br. na szczeblu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych zainicjowany zostanie proces mający na celu wyłonienie najlepszych projektów w zakresie zadań publicznych, których realizacja w 2015 r. przez organizacje pozarządowe oraz jednostki samorządowe terytorialnego efektywnie wesprze działania administracji rządowej w ramach programu "Razem bezpieczniej".
Konsultujemy Wojewódzki program współpracy na 2015 rok
2014.09.18
Konsultujemy Wojewódzki program współpracy na 2015 rok
17 września Zarząd Województwa podjął uchwałę w sprawie przyjęcia projektu „Programu współpracy samorządu województwa kujawsko-pomorskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2015” oraz skierowania go do konsultacji. Oznacza to, że zaczynamy drugi etap konsultacji programu wspópracy.
Zaproszenie na szkolenie dot. powoływania Rad Działalności Pożytku Publicznego
2014.09.11
Zaproszenie na szkolenie dot. powoływania Rad Działalności Pożytku Publicznego
Stowarzyszenie „Tłok” jako członek Sieci Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT realizuje ogólnopolski projekt związany z działaniami na rzecz rozwoju Rad Działalności Pożytku Publicznego, mający na celu zwiększenie ich znaczenia i potencjału. Projekt jest realizowany na terenie całego kraju przez sieć SPLOT i jej ośrodki wojewódzkie w ramach POKL (5.4.2).
Sprawozdanie z konsultacji Rocznego programu współpracy Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego z organizacjami pozarządowymi
2014.08.29
Sprawozdanie z konsultacji Rocznego programu współpracy Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego z organizacjami pozarządowymi
W dniu 18 sierpnia 2014 r. zakończyły się konsultacje społeczne do projektu Rocznego programu współpracy Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2015. Konsultacje społeczne projektu Programu zostały przeprowadzone w terminie od dnia 28 lipca 2014 r. do 18 sierpnia 2014 r., zgodnie z uchwałą Nr LIX/279/10 Rady Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego z dnia 30 września 2010 r.
Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny
2014.08.13
Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny
Wojewoda Kujawsko-Pomorski zaprasza lokalne podmioty gospodarcze, organizacje pozarządowe i instytucje do udziału w programie. "Karta Dużej Rodziny", czyli system zniżek dla rodzin wielodzietnych (3+) jest to ogólnopolski rządowy program przyjęty uchwałą w dniu 27 maja 2014 r. przez Radę Ministrów. Celem programu jest podjęcie działań na rzecz rodzin wielodzietnych, zarówno przez właściwych ministrów, jak i przez inne podmioty, w tym niepubliczne, które mogą zapewnić rodzinom wielodzietnym szczególne uprawnienia w ramach prowadzonej działalności. Program ma zasięg ogólnokrajowy i adresowany jest do członków rodzin wielodzietnych.
Konsultacje programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2015 rok
2014.07.22
Konsultacje programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2015 rok
Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów działających w sferze pożytku publicznego na konsultacje społeczne w sprawie projektu "Rocznego programu współpracy Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2015".
Dyżur Konsultanta Lokalnego Punktu Informacyjnego
2014.07.12
Dyżur Konsultanta Lokalnego Punktu Informacyjnego
W dniu 17 lipca 2014 r. w Starostwie Powiatowym w Golubiu – Dobrzyniu będzie pełnił dyżur Konsultant Lokalnego Punktu Informacyjnego Przedstawicielstwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Grudziądzu.

W ramach bezpłatnych konsultacji będzie można uzyskać odpowiedzi na wstępne zapytania dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich.
Granty na oddolne działania lokalne
2014.06.13
Granty na oddolne działania lokalne

Ośrodek TŁOK w ramach projektu „INICJUCJ Z FIO” przyznaje granty do 5 tys. zł dla młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych oraz samopomocowych z województwa kujawsko-pomorskiego.

Dotację będzie można przeznaczyć m.in. na realizację działań w każdej ze sfer pożytku publicznego, sprzęt związany z obszarem działań młodej organizacji pozarządowej, adaptację lokalu, sprzęt biurowy. Nabór wniosków konkursowych odbędzie się w dn. 16.06.2014 - 16.07.2014.

Rozstrzygnięto konkurs ofert dla organizacji pozarządowych
2014.05.07
Rozstrzygnięto konkurs ofert dla organizacji pozarządowych
Wyniki otwartego konkursu ofert na dofinansowanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań samorządu powiatowego w roku 2014, zgodnie z uchwałą Nr 111/257/14 Zarządu Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego z dnia 17 kwietnia 2014r.
Informacja
03.01.2019

Zarząd Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego na podstawie art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 2204) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego przeznaczonych do zbycia.

Informacja Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego
04.12.2018

Starosta Golubsko-Dobrzyński na podstawie art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2018 r. poz. 2204) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do zbycia.

Ogłoszenie
12.10.2018

Ogłoszenie nr 1 Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 9 października 2018 r. w sprawie uzupełnienia składu Wojewódzkiej Społecznej Rady do spraw Osób Niepełnosprawnych Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Reklama

Mapa drogowa powiatu
System Informacji Przestrzennej
Portal mapowy Webewid
Przekaż 1 % podatku dla opp z powiatu golubsko-dobrzyńskiego
Polska Niepodległa
Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
Monitor Polski
Nieodpłatna Pomoc Prawna
http://zpp.pl

Galeria zdjęć

  • Radio PIK Bydgoszcz
  • Hufiec ZHP Golub-Dobrzyń
  • Stowarzyszenie Przyjaciół SOSW w Wielgiem
  • Golubsko-Dobrzyński Uniwersytet Trzeciego Wieku
  • Portal Aktywna Wieś
  • Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
  • Klub Turystów Wodnych Chełmno
Starostwo Powiatowe w Golubiu Dobrzyniu
ul. Plac Tysiąclecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel: +48 (56) 683 53 80,81 fax: +48 (56) 683 53 83
starosta.cgd@powiatypolskie.pl | www.golub-dobrzyn.com.pl
Godziny urzędowania:
poniedziałek - piątek: 7.30 - 15.30
Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu. Wszelkie prawa zastrzeżone
Idź w górę